Yunusemre adlı üyeden alıntı

Kime göstersem şaşırıyor, bu işi pek yapan göremedim ben, ancak site adresini veremiyorum kimseye kimse KUSURA BAKMASIN AFFOLA, ancak içeriğini hemen söyleyim ; facebook online oyunları üzerine, (ZYNGA) gelen haberleri ingilizce olarak tanıtıyorum, lakin bu kazançlar ve tbm 2011in zamanında, şuan 2013teyiz adsense benim için öldü o kazancı artık alamıyorum ben, yani şuan 1$ bile zor çıkarıyorum, bu durum gerçekten çok can sıkıcı, bir adamın iflas etmesi gibi birşey.

Millet şu an youtube a yönelmiş durumda. Youtube'ta 2 tane açık yüzünden önümüzdeki 6 ay içinde bol bol hesaplar devre dışı kalacaktır. O andan itibaren ben youtube adsense'e girmeyi planlıyorum. Şu aşamada youtube adsense anlık tatmin edecektir. İçerik için adsense, yabancı sektör hariç beş para etmez. Gücünüzü bilginizi tecrübenizi yabancı blog yada sitelere harcamayı deneyin :) O kazançlar yabancı siteler için güzel bir tablo, Türkiye'den böyle stabil ve yüksek tbmler beklemek, çok şaşırttı, inşallah tekrar yakalarsınız bu tabloyu.