Merhaba arkadaşlar elimde bir ana 5 yedek site 6 site barındırabilir hosting ve zamanında ücretli aldığım birkaç tema var hepsini topluca adsense dahil satıyorum. Adsensede onaylı olan site ana site aktif ve wiki imdb turkcell gibi saglam otoriter 1250 tl lik backlink çalışması yaptırıldı paket tamamlandı index aşamasındayız umarım yakında indexlenecek. Kısıacası her şey dahil teklif usulü satıyorum. (imdb backlink i kendim aldım nofollow, bir netflix filminde detaylarda resmi site olarak benim site ve netflix yazıyor)

adsense hesabı ekran görüntüsü (not : sanırım 2018 yada 2019 gibi açmıştım youtube kanalım calınanca 200 tl ye ulasamadıgım ıcın cekmemıstım web dünyasına tekrar dönünce web üzerinden başladım sitem yeni olduğu için de 18 + bu ay devam ediyor bu yuzden daha önce ödeme alamadım hiç ancak banka vs ekli pinli hesap sıkıntı yok) (tarih bakmayı bilen varsa söylesin bakalım arkadaşlar)

Türkiye

Durum : Satıcı

Hesap Türü: Web Adsense + Youtube

Hesap Tarihi: 2018-2019 civarları

Pin: Pinli

Ödeme Alındı mı : Hayır

Adres onayı: Yapıldı

Onaylı Site Sayısı: 1

Telif/ İhlal sorunu yaşandı mı?: Hayır

Kesinleşen Ücret: 18 tl web , 130 civarı youtube (fiyata dahil)

Kesinleşmeyen Ücret: 7 tl bandında web bu ay. (fiyata dahil)

Hesap için istenen fiyat : web adına elimde ne varsa hepsi dahil teklif lütfen

Mail ile mi devrilecek: Evet (mailsiz olursa daha iyi birkaç yere üyeliğim vs var maili kullanmak isterim.)

Ödeme Türü: Eft kripto vb.

Ek notlar/detaylar: Ölücüler yazmasın.

Diğer sitelerin bilgileri aşağıda. Yedek sitelerin sadece url koydum kurgusözlük dısında digerleri pek de önemli degil ancak temalar gayet iyi daha önce aynı siteye tekrar kurulum yada farklı domaine kurulum filan yaptırdım aldığım kişiler artık kurmaz herhalde bu yüzden kendiniz kurmalı yada bilene kurdurmalısınız.

Site adresi: entelbilgi.com

Sitenin aylık getirisi : bu ay 7 tl civarı oldu gecen ay 18 civarı 

Sitenin açılış tarihi: 03.02.2023

DA / PA Değerleri : websiteseochecker ın gösterdigi deger 7/33- Ahrefs ise Alan adı derecesi 22 görünüyor.

Kategori / sitenin içeriği: genel blog

Günlük hit sayısı: genelde 20 ve üzeri değişiyor bugünlerde artış var site ilerliyor

Ziyaretçi kaynağı: %90 google (bu kısımda değişiyor.)

Domainin yaşı: 66 gün

Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?:evet

Hosting dahil mi?: evet

Banlı olduğu sponsor var mı?: bildiğim kadarıyla hayir

Banlı olduğu arama motoru var mı?:bildiğim kadarıyla hayir

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?:evet

Yazılım lisans sonlanma zamanı: sınırsız wordpress tema

Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: hayır

Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller:

eski teması spixer ile şuanki temaasını yanında verecegim.

1250 tl lik backlink çalışmasına baslandı ücreti ödedim 1 - 2 güne biter otoriter sitelerden sağlam backlink paketi wikipedia vb. sitelerden backlink gelecek.

Ayrıca indexlenmesini beklediğim imdb backlink te var bir filme resmi site olarak bu blog ekli (nofollow)

comment backlink çalışması yaptım semrushtan konrol edebilirsiniz. Comment Backlink Programı ile

bir iki tanıtım yazısı var

son backlink paketi bitince siteye gayet iyi etkiler bırakacagını düşünüyorum umarım faydası olacak. (umarım)

Son 7 gün console

9 Nisan console

(9 nisan olması lazım sanırım yanlıs görseli koydum emin degilim)

Makaleleri kendim yazdım özendim gelişi güzel yazılan makaleler degıldir. eski makalelerin tamamını elden geçirdim güncelledim.

Bu siteyi satın alanlara yanında 5 yedek sitemi ve suan 6 sitenin bulunduğu hostingi verecegım.

Hosting hostlabda 6 site barındırılabilir yapıda.

alan adlarının bitimine 6 ay dan 9 aya kadar var degısıyor her biri farklı tarihlerde alındı.

hosting sanırım 6 aydan fazla var bakmadım

yedek sitelerin zamanında para ile aldığım birkaç teması var onları da yanında verecegım.

Satma sebebim kafamda bir proje var ona gecmek bunlar varken o projeye gecmeyeyım diyorum.

Aklımdaki projeye geçmem lazım içim rahat değil. Herkese iyi çalışmalar

yanında verecegım sıteler sunlar. (Bu sitelerin temalarını daha önce farklı domain vs kurdurmustum tekrar kurmazlar sanırım artık kendiniz kurmalı veya kurdurmalısınız birilerine)

fakirizbea.com

kriptoboss.com

iddaasportoto.com

kurgusozluk.com

takipcialsana.com

Bu sitelerin temaları ise birfinans teması, hype sözlük teması ve modern forum teması ile spixer tema fiyatlarına bakın epey uyguna bıraktıgımı göreceksınız.