wmaraci reklam
lidertakipci

Site politikaları?

5 Mesajlar 549 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Site politikalarına uymayan içeriğim yok. Sizin gördüğünüz eksiklikler nelerdir acaba site politikalarına kabul edilmemem için ?
hayatcafetarifleri.com

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
reklam

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
Anladığım kadarı ile resimler size ait ve bence bu çok güzel bir yayım anlayışı. Benim önerilerim şunlar. Site ana sayfasında konuların özetini paylaşın konu incelemek isteyen konunun içine girsin. zira ana sayfa şu durumda çok kullanışsız. Sağda yer alan Kategoriler biraz daha yukarıda olmalı. Son tavsiyem konularınız da ki yazıları adeta kullanıcı ile sohbet eder gibi den ziyade bir yemek kitabı yazıyor gibi yazmanızdır. Örneğin konularınız da ki çok kullandığınız gülücük işaretleri sitenin ciddiyetini azaltmakta. Yani kısaca yazılarınız samimi ama bir o kadar da ciddiyet içermelidir. Bunlar benim birkaç önemli gördüğüm öneriler. Dediğim gibi benim önerim yani benim düşüncelerim. Kolaylıklar dilerim.

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)

imamet adlı üyeden alıntı

Anladığım kadarı ile resimler size ait ve bence bu çok güzel bir yayım anlayışı. Benim önerilerim şunlar. Site ana sayfasında konuların özetini paylaşın konu incelemek isteyen konunun içine girsin. zira ana sayfa şu durumda çok kullanışsız. Sağda yer alan Kategoriler biraz daha yukarıda olmalı. Son tavsiyem konularınız da ki yazıları adeta kullanıcı ile sohbet eder gibi den ziyade bir yemek kitabı yazıyor gibi yazmanızdır. Örneğin konularınız da ki çok kullandığınız gülücük işaretleri sitenin ciddiyetini azaltmakta. Yani kısaca yazılarınız samimi ama bir o kadar da ciddiyet içermelidir. Bunlar benim birkaç önemli gördüğüm öneriler. Dediğim gibi benim önerim yani benim düşüncelerim. Kolaylıklar dilerim.

Peki bunları yaptığımızı varsayıyorum ya kabul edilmez ise ? Profesyönel olarak bunun sebebi budur diyebilirmisiniz ? Buradaki kadın samimi olarak biryerlere geldi, benzer şekilde yazan blog yazarları tv'ye bile çıktı vaktinde..

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Peki bunları yaptığımızı varsayıyorum ya kabul edilmez ise ? Profesyönel olarak bunun sebebi budur diyebilirmisiniz ? Buradaki kadın samimi olarak biryerlere geldi, benzer şekilde yazan blog yazarları tv'ye bile çıktı vaktinde..

Hocam işte benim şu ana kadar gördüğüm hiç bir adsense sorumlusu bu sorunuzun cevabını vermiyor veya veremiyor. Bu soru çok güzel bir soru ve yerinde bir soruda ama sonuçta adamlar işin başında ve kararı onlar vermekte.

wmaraci
wmaraci

martyr martyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmsater
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenize www. eklemeden giremedim.
"Site politikalarını" sadece içerik olarak algılamayın.
Kalite bakımından da politikalar var.
Bence yapmanız gerekenler:

Sitenizi Blogger platformundan kurtarın.
Sitenize ait Facebook ve Google + sayfası oluşturun.
Google + profilinizi, sayfayla ve siteyle ilişkilendirin.
Her yazının altında sosyal medya butonları bulundurun.
Menülerinizi ve navigasyonu değiştirin.
Mesela,
Tatlılar -> Sütlü Tatlılar iyi bir örnekken
Tatlılar ->
- revani
- krem karamel
- baklava
kötü bir örnektir.

Tasarımınıza yönelik iyileştirmeler yapın.
Her sayfanızda "breadcrumb" (ekmek kırıntısı diyoruz) bulundurun.
Yani kullanıcıya "Buradasınız: Ana Sayfa -> Tatlılar -> Sütlü Tatlılar -> Sütlaç" navigasyonunu sunun.

Kullanıcılarınızın e-maillerini yazıp, sizlere abone olabileceği bir alan yaratın...

Bunlar gibi bir çok yapılacak şey var açıkçası.
Sitenizi düzenlemek adına profesyonel bir yardım gerekir.
Daha sonrasında AdSense kullanabilir, hatta iyi bir ziyaretçi akımınız varsa, kendi reklam satınalmanızı yapabilirsiniz.
Kolay gelsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al