wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemin Adsense Banını Kaldırabilecek ?

3 Mesajlar 863 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,

Sitem olan yusufkisa.com google adsense reklamlarından banlandı aşağıdaki gibi bir mesaj almıştım ;

Sayın Kullanıcımız,
Bu e-posta, web sitelerinizden birinin şu anda AdSense program politikalarımızla uyumlu olmadığını ve sonuç olarak web sitenize reklam sunumunun devre dışı ırakıldığını bildirmek için gönderilmiştir.

Sorun kimlik numarası: 20344105

Reklam sunumunun devre dışı bırakıldığı web sitesi:yusufkisa.com

İhlalin meydana geldiği örnek sayfa:http://www.yusufkisa.com/sinema-dizi/karanliklar-ulkesi-4-uyanis-filmini-izledim-yorumuyorum/

Gerekli işlem: Hesabınızdaki tüm diğer siteleri inceleyerek uyumlu olup olmadıklarını kontrol edin.

Mevcut hesap durumu: Etkin

Bu mesaj üzerine sinema kategorimi baştan sona düzenledim zaten film yayınlamıyordum, yinede başlıkları bağlantı uzantılarını v.s. düzenledim. Tekrardan başvurduğumda ise hâla ihlal eden sayfalar var diyerekten mesaj aldım. Bu sayfaları bana bildirip banı kaldırmamda ücretli olarak bana yardımcı olabilecek var mı ?

wmaraci
reklam

abdullahcankur abdullahcankur yönetici Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 41 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam bu imkansız.Ancak yapanlar var ancak 1-3 hafta içinde tekrar banlanıyor.Kesinlikle inanma.

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)

abdullahcankur adlı üyeden alıntı

Hocam bu imkansız.Ancak yapanlar var ancak 1-3 hafta içinde tekrar banlanıyor.Kesinlikle inanma.

Hocam hangi sayfalar ihlal ediyor onu bulabilsek sorunun çözüleceğine inanıyorum. Uğraşamıyorumda real iş temposu çok yoğun oluyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al