wmaraci reklam

Tık var ama reklamı göremiyorum

8 Mesajlar 1.376 Okunma
wmaraci reklam

ThisRock ThisRock www.buraksakalli.org Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 25 / 47
  • Ticaret 14, (%100)
Merhabalar, adwords ile sadece google aramalarına reklam verdik. Panelden kontrol ettiğimde tıklama ve görüntüleme var ancak ben kendim anahtar kelimeyi girdiğim zaman reklamı göremiyorum.

wmaraci
reklam

NaturaPaintballl NaturaPaintballl Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Araştırma Görevlisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Adwordste eğer ayarlama yapmamışsanız standart ayarlarda "Reklamları zaman içinde eşit aralıklarla gösterir" seçeneği aktiftir. Böyle olunca her baktığınızda kendi reklamınızı göremeyebilirsiniz.

Bir de şuradan reklamınızı kontrol edin: Araçlar ve Analiz-->Reklam önizleme ve teşhisi

• Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 25 / 47
  • Ticaret 14, (%100)

Natura Paintball adlı üyeden alıntı

Adwordste eğer ayarlama yapmamışsanız standart ayarlarda "Reklamları zaman içinde eşit aralıklarla gösterir" seçeneği aktiftir. Böyle olunca her baktığınızda kendi reklamınızı göremeyebilirsiniz.

Bir de şuradan reklamınızı kontrol edin: Araçlar ve Analiz-->Reklam önizleme ve teşhisi

Hocam denedim ordanda baktım, peki dediğiniz ayarı nasıl kontrol edebilirim?

NaturaPaintballl NaturaPaintballl Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Araştırma Görevlisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Dediğim ayarda bütçeniz bitene kadar gösterime devam eder hocam. sizinki başka türlü bir sorun olabilir. Siz bana sitenizi ve aradığınız anahtar kelimeyi gönderin ben kontrol edeyim.
ThisRock

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

adwordsuzman adwordsuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo-Sem Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ü**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı bilgisayardan gün içerisinde aynı kelime ile sıklıkla arama yapıyorsanız Google bunu bir saldırı amaçlı düşünmekte ve o yüzden size reklamları göstermiyor olabilir.Ama en doğru cevabı,anahtar kelimelerinizin yayında,durum bölümünde yer alan,konuşma balonuna benzer simgeden bakarsanız kesin cevabı bulabilirsiniz.

mavera22 mavera22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek e-ticaret satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 5 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Normal şartlarda reklamları görmeniz gerekiyor.Bunun 2 sebebi olabilir. 1.si bütçeniz çok düşüktür.2.si reklamlarınızın gösterim sıklığı azdır.. Anahtar kelimelerinizi genel seçmeyiniz. örneğin oyuncak satıyorsanız [bebek oyuncağı] şeklinde oluşturunuz. eğer sadece bebek oyuncağı yazıp bırakırsanız bebek ve oyuncak kelimelerinin geçtiği tüm cümlelerde reklamınız döner ve gereksiz tıklama alırsınız.Bu da çöpe giden para demektir

www.internetuzmani.net

• Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 25 / 47
  • Ticaret 14, (%100)

mavera22 adlı üyeden alıntı

Normal şartlarda reklamları görmeniz gerekiyor.Bunun 2 sebebi olabilir. 1.si bütçeniz çok düşüktür.2.si reklamlarınızın gösterim sıklığı azdır.. Anahtar kelimelerinizi genel seçmeyiniz. örneğin oyuncak satıyorsanız [bebek oyuncağı] şeklinde oluşturunuz. eğer sadece bebek oyuncağı yazıp bırakırsanız bebek ve oyuncak kelimelerinin geçtiği tüm cümlelerde reklamınız döner ve gereksiz tıklama alırsınız.Bu da çöpe giden para demektir

Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Sorun büyük ihtimal reklamı yeni verdiğimiz için oldu. Sonra NaturaPaintball hocam sağolsun kelime konusunda da yardım etti.
Tam olarak sorunun neden kaynaklandığını bulamamıştık. Reklamlar diğer gün sorunsuz gözüktü. :)

mavera22 mavera22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek e-ticaret satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 5 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

ThisRock adlı üyeden alıntı

Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Sorun büyük ihtimal reklamı yeni verdiğimiz için oldu. Sonra NaturaPaintball hocam sağolsun kelime konusunda da yardım etti.
Tam olarak sorunun neden kaynaklandığını bulamamıştık. Reklamlar diğer gün sorunsuz gözüktü. :)

Sorun Çözüldüyse ne mutlu.Adwords iyidir umarım bereketli kazançlar sağlar :)

www.internetuzmani.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al