wmaraci reklam
lidertakipci

wmaracı araçlar doğrumu sizce

5 Mesajlar 1.317 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

arsinli arsinli seo Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 43 /
  • Meslek seo
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 17 / 11
  • Ticaret 19, (%100)
Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır sürekli olarak kullandığım wmaracı araçlar bölümü son 2 haftadır bir anarmal durum aldı bnim sitem ile ilgili bir anormallikmidir anlamveremedim index bibbakıyorun 400 sonraki gün 2400 bing index birden tavan yaptı ama incelediğinde index sayısı görünenin çok altında bugun tesadüfen google.com.tr yazıp baktım google nin bile index pr hepsi düşük geldi bana yada doğru sizcede bi anormallik varmı

wmaraci
reklam

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Araçlarda herhangi bir sorun yok. Wmaracı verileri kendi üretmez. Üreten taraf (google, alexa, bing, yahoo vb) hangi değeri verirse onu alır ve size gösterir.

Google indexlerinde, bing index sayısında vb bazı diğer değerlerde küçük farklılıklar tabikide olacaktır. Bu ise wmaracı ile alakalı değil, yine karşı taraf ile alakalıdır. Sonuçta bu sitelerin bir tane değil, binlerce sunucuları bulunmakta. Farklı sunuculardan veya datacenterlardan farklı sonuçlar gelecektir. Wmaracı ile sizin bağladığınız sunucular da farklılık gösterebilir. Sonuçlardaki bu küçük farklılıkların nedeni ise budur. Zaten bu durumda sadece wmaracı için değil, diğer bütün webmaster araçları için geçerlidir.

Ayrıca google bir arama motoru, tabikide çok fazla index'i olmayacak :) Ve yine sorguladığın site google.com değil, google.com.tr. İkisi arasında büyük fark var.

Google.com için:
>> http://wmaraci.com/?url=http://www.google.com
Mert Sinan

kişi bu mesajı beğendi.

Mert Mert Bornova Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 8, (%100)
Çok açıklayıcı olmuş

Ozzkan Ozzkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Benim sorgulamamda küçük bir sorun var; google indexim 2.3k ama bazen burada 600 görünüyor.Proxy ile googleden bakıyorum yine 2.3k ; Bing indexi 7 görünüyor ancak; bingde 971 indexim var :)

wmaraci
wmaraci

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Değerin üzerine tıklayarak yeni değerin gelmesini sağlayabilirsin.

Ve yine bu dediğim olaya çıkıyor :)

Google indexlerinde, bing index sayısında vb bazı diğer değerlerde küçük farklılıklar tabikide olacaktır. Bu ise wmaracı ile alakalı değil, yine karşı taraf ile alakalıdır. Sonuçta bu sitelerin bir tane değil, binlerce sunucuları bulunmakta. Farklı sunuculardan veya datacenterlardan farklı sonuçlar gelecektir. Wmaracı ile sizin bağladığınız sunucular da farklılık gösterebilir. Sonuçlardaki bu küçük farklılıkların nedeni ise budur. Zaten bu durumda sadece wmaracı için değil, diğer bütün webmaster araçları için geçerlidir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al