wmaraci reklam

Artık bıktım.Yardımcı olur musunuz?

28 Mesajlar 4.740 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

arslankerim arslankerim Dijital İşler Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Açıkçası başlıkta da göründüğü gibi artık bıktım.Başlık tamamen samimi bi şekilde oluşmuştur.

Hızla sadede gelirsem:
Bir çok site açtım.Aklıma bir ton fikir geliyor.Aslında şuan internette mevcut olmayan, çok büyükte değil ama değişik fikirlerim var.Bazılarını eyleme geçireyim diyorum ama çok leyla gönüllüyüm herhalde, bir türlü siteleri tutturamıyorum para kazanamıyorum.Sabir bir sitede de kalamıyorum.Ne yapmalıyım? Nasıl eyleme geçmeliyim?

Hiçbir konuda tam bir profesyonelliğim yok ama SMF, VB, myBB, WP, JOOMLA, Blogger v.s v.s hepsi hakkında bilgim var.Hepsini kullandım.HTML bilgimde oldukça yüksek.Kodlara yabancı değilim.Bir site kurduğumda siteyi güncel de tutuyorum.Sosyal medyada aktifim.Siteye direk sosyal medyayla ziyaretçi çekiyorum.Olduğu kadarıyla tabi.Ama yok arkadaş, bir türlü para kazanamıyorum.Yaklaşık 4 sene önce bu işlere girdim 1 sene ara verdim ama hala bu işleri öğrenemediğimi düşünüyorum.

Daha zamanın var uğraş falan demeyin lütfen.Bana nasıl bir yol izlemeliyim? Site kurmadan önce nelerle uğraşmalıyım? Hangi eksiklerimi kapatmalıyım? Özetle ne yapmalıyım ki site işlerinde başarılı olabilirim.

Şu gariban kula lütfen bir yardımcı olun.
leavesoccer Muradgazi

kişi bu mesajı beğendi.

www.stratejiksozluk.com
wmaraci
reklam

SevgidenHabersiz SevgidenHabersiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Açtığınız siteleri güncel tutuyorsunuz fakat doğru backlink saglayamıyorsunuz backlink konusunda zayıfsınız galba bu yüzden siteleriniz tutmuyor.Yapmanız gereken yeni fikir değil güncel temiz backlink arşiviniz olması gerek ve seo bilginiz eğer bunlar yok ise hiç bir şekilde siteniz tutmaz

~V''^~V^V'^~-----------------

http://ircdforum.com - http://hobichat.net

• Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Peki bir sitenin tutması için en ama n öenmli şey backlink mi? Birde seo bilgisini tam olarak öğrenmek için ne yapmalıyım?

www.stratejiksozluk.com

• Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
İlk önce sitenizin teması eşsiz olması gerek eklediğiniz yazılar resimler kendinize özgü olması gerek eğer internette var olan resimleri kullanırsanız google bunlara değer vermez grafik programları ile girdiğiniz konuların resimlerini ayarlayabilirsiniz.Siteniz tamamen özgün ise en az 3 ay boyunca güncel tutup hiç bir şekilde kasmayın sadece sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz bunları yaparsanız görüceksiniz siteniz sıralamalarda hakketiği yeri görecektir.
Backlink konusuna gelirsek sakın reklam olarak algılamayın seohocası diye googleye yazın çıkan siteye girin orda bu konuda bilgiler mevcut doğru adres orasıdır tşkler.Orada gerekli backlinkler ücretsiz olarak verilmiş yardım alabilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Seohocasindan makaleleri uygulayarak seo için altyapımı yapılır yoksa seo işi biter mi? Yada şöyle söylim.SEO konusunda yüzde kaç ilerleme kat etmiş olurum.

www.stratejiksozluk.com

• Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Bakın ben sadece örnek verdim anladığım kadarıyla pek bilginiz yok oradan makaleleri okuyarak bilgi edinebilirsiniz ayrıca seohocasında ücretsiz olarak backlink verilmiş onlardan yararlanabilirsiniz eğer doğru kullanırsanız.Dediğim gibi ilk 3 ay kasmayın kasıcaksanızda fazla yüklenmeyin günde 1 tane 2 tane...

• Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Çok sağolun.Önerilerinizi dikkate alıcam.

www.stratejiksozluk.com

tasarhane tasarhane şayet³ bir¹ kalp² varsa° Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Karışık
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 11 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar,

Site içeriğin nedir? Ne yazmaktan hoşlanıyorsan ona odaklanman akıllıca olur.
Ben gibi çabuk sıkılıyorsan zor :)

250bin küsür indexli siteyi google uyardı dikkate almadım şimdide sildi indexleri amaaan diyorum. Hitler 10 da 1 e düşmüş kimin umrunda : p

ingilizce yazarım diyorsan ciddi anlamda yardımcı olabilirim başkasına yazdırırım dersen olmaz.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

tasarhane.com

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
18 Yaşında bu piyasa girdim. 8 sene oldu yani. 19 yaşında bende seninle aynı düşünceleri paylaşıyordum ve her seferinde piyasada olmayan bir şey yapmalıyım diyordum. Bende senin gibi çok ayran gönüllüyüm, onlarca site kurdum kapattım. Aslında bu işle uğraşan çoğu kişi öyledir. İnternet üzerinden, internette başarılı olmuş ve çok büyük paralar kazananların konferanslarını izledim. Hiç biri ilk projelerinde yada yaptıkları bütün projelerde para kazanmış insanlar değiller ( istisnalar hariç ). Hep bir deneme yanılma ve yanılmalardan ders çıkarma neticesinde doğru yolu bulmuş kişiler.

19 yaşında senin durumundayken bu işin temelinin yani kodlamasının öğrenilmesi gerektiğini fark ettim. O dönemlerde Wordpress gibi sistemler daha yaygınlaşmamıştı. Forumlar ağırlıktaydı ve forum sitesi sahibiydim. Fazla kaynak yoktu. Ardından yazılım uzmanlığı eğitimi aldım ve yazılım konusunda kendimi geliştirdim. Yazılım konusunda kendimi geliştirmiş, sıfırdan bir yazılımı tek başına yapabilecek bir seviyeye gelmiş olmama rağmen şu ana kadar aylarımı, toplamda 1 yıldan fazla zaman ayırdığım 4 tane sıfırdan yazdığım yazılımı çöpe attım.

Wordpress, Joomla, VBulletin yada benzeri sistemlerle bir yere varabilmen için özgün olman, çok çalışman ve bir ekibin olması gerekli. Ücretsiz yada ücretli dağıtılan hazır scriptleri kullanacaksan PHP yada ASP.NET kodlama dilini bilmen gerekli ki özellikler ekleyebilesin. Dünyanın en mükemmel projesini bile yapsan ziyaretçi sayının çok fazla olması gerekli ki para kazanabilesin. Onun için çok sağlam bir SEO bilginin olması lazım. Yeri geldiğinde reklamda vermen gerekebilir.

Bütün bunların yanı sıra sende olmadığını söylediğin sabrı mutlaka edinmelisin. Bana danışanların hepsinde bu sorunu gördüm. İşe girmeden önce çok fazla beklentiye girip kısa vadede o beklentilerin karşılanmadığını görünce vazgeçiliyor. Halbuki bu işlerin temelinde sabır yatıyor. Hiç bir proje bugün kurulup yarın para kazandırmaz.

İnternetten para kazanmak zor iştir. Herşeyden önce sabır, çaba, bilgi ve birikim gerektirir.
hopdi Genc bhdreren

kişi bu mesajı beğendi.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

• Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Eğer bu işe para kazanmak için giriyorsan internette en çok kullanılan en çok ilgi gören site kur ve azda olsa para kazanırsın ama bilinmeyen bir şey ile tutmasını beklemek ve para kazanmak zor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al