wmaraci reklam
lidertakipci

Artık Gücüm Kalmadı !

34 Mesajlar 3.610 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

storybaron storybaron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster/Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 19 / 88
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar sitemi açalı yaklaşık 9 ay oldu.
Sitemin ilk 5 ayı warez olarak geçti. Günde 10 içerik giriyordum kopy paste ile bir şey olmadı. Yasal olmadığı için bıraktım.
Sonra wordpress'e girdim.
Wordpress'e girdikten sonra sitemde özgün olarak 3 marttan beri bu kategorilerde yazılar yazdım.

1) Teknoloji
2) Oyun
3) Film
4) Video
5) Güncel
6) İnternet / Yazılım
7) Pc Eğitim.

Bu kategorilerde 3 mart 2012'den beri 570 özgün yazı yazdım ve bir şey sağlayamadım.

Sitemin günlük hiti 100 - 150 arası.

4 gündür imleme yapim dedim ondanda hayır geleceğini düşünmüyorum bıraktım.

Sitemde ne yapmalıyım makale yazmadan hergün düzenli olarak yorulmadan içerik gircem fakat ne türde nasıl bişiler yapmalıyım..

Siteyi acmak için ödediğim para 80 lira.
Kazandığım para 7 lira :):)

Ne yapmalıyım ??
İmzamdaki site !

Ne tür şeyler yapmalyıım. İnsanların ilgisini çekecek.

Site Durumu :

wmaraci
reklam

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Gerçekten ilginç belki de geçmişte eklediklerinizin cezasını çekiyorsunuzdur bilemem ancak aynı konularda sizin yazılarınızın 5 de 1'i kadar makaleyle günlük 500 tekili zorluyorum...
aea48300

kişi bu mesajı beğendi.

TraquteR TraquteR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenizi fazla tanıtmamışınızdır. Ve ayrıca hit almak istiyorsanız size uygun sitelerde de reklam vermelisiniz diye düşünüyorum. Karşılıklı reklam mesala yada facebook sayfası satın alın oradan sitenize yönlendirebilirsiniz.

filmsemti.org | Film Semtimiz ..

• Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 19 / 88
  • Ticaret 4, (%100)

burakisci adlı üyeden alıntı

Gerçekten ilginç belki de geçmişte eklediklerinizin cezasını çekiyorsunuzdur bilemem ancak aynı konularda sizin yazılarınızın 5 de 1'i kadar makaleyle günlük 500 tekili zorluyorum...

İsyannnn :((

Ek Olarak:

TraquteR adlı üyeden alıntı

Sitenizi fazla tanıtmamışınızdır. Ve ayrıca hit almak istiyorsanız size uygun sitelerde de reklam vermelisiniz diye düşünüyorum. Karşılıklı reklam mesala yada facebook sayfası satın alın oradan sitenize yönlendirebilirsiniz.

Facebook sayfamda 4500 Kişi var.
Bunlardan 400'ü hergün online fakat bilmiyorum ya..

wmaraci
wmaraci

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
Genel kategoride bir site açmanın sonuçları işte. donanımhaber sdn forum ve bunlara benzer başlıca büyük teknoloji ve bilgi siteleri yerine sizin sitenizi neen tercih etsinler? Şöyle diyelim, gelen hit arama motorlarındaki sıranıza bağlı olarak artar azalır. Sizin büyük sitelerle kapışmanız için büyük site ayarında backlink profilinizin bulunması ve arama motorlarının gözüne girmeniz gerekmekte. Büyük sitelerin yaşına başına ve aldığı doğal backlink'e bakıldığında ise bu çook uzun bir zaman alacak denilebilir. Özellikle büyük sitelerin reklam için ayırdıkları bütçe ve popülerlikleri göz önüne alındığında. Şimdi size ne desem bilmiyorum. Devam edin desem bütçe olmadan ancak kimsenin yapmadığı haberleri yaparak yükselebilirsiniz. Bunu da pek mümkün görmüyorum zira tüm haberler 1-2 kaynaktan süzülerek geliyor. Yurtdışından belki 2-3 kaynak bulup 7-24 takip ederek haberleri ilk siz yayınlasanız yine domain otoritesiyle onlar üste çıkacak vs vs vs. Ben size en kısa yoldan mikro niche bir siteye yönelmenizi tavsiye ederim. Bu yazımı okuyanlar da artık genel blog, genel portal, genel teknoloji sitesi genel genel genel genel şeyleri tutmayacağını kabullensinler. Genelde büyüklerle rekabet edemezsiniz çünkü 20 işi aynı anda yapmaya benzer. Ama tek ve kesin bir şey olursa o alanın ustası olursanız o sizden sorulur. örnek: elma ile ilgili site. elma ile ilgili site ile rekabetiniz yüksek olur. ama ekşielma veya amasya elması gibi biraz daha dar bir alanda site işe yarayabilir. Ya da ekşi elmanın faydaları başlığı altında zayıflamaya faydası sağlığa faydası özel dikim ve yetiştirme teknikleri ile ilgili bilgiler verirsen micro niche olabilir. anahtar kelimenin aranma hacmi ve rekabeti için https://adwords.google.com/o/Targeting/Explorer?__c=1000000000&__u=1000000000&ideaRequestType=KEYWORD_IDEAS

ve

http://www.google.com/insights/search/

kullanılabilir. Gece gece uyandığımla konuya damladım hatam varsa artık :)
oyuncum26 Ghost alkinkasap

kişi bu mesajı beğendi.

Öğretmenlikte.

• Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 19 / 88
  • Ticaret 4, (%100)

kasparow116 adlı üyeden alıntı

Genel kategoride bir site açmanın sonuçları işte. donanımhaber sdn forum ve bunlara benzer başlıca büyük teknoloji ve bilgi siteleri yerine sizin sitenizi neen tercih etsinler? Şöyle diyelim, gelen hit arama motorlarındaki sıranıza bağlı olarak artar azalır. Sizin büyük sitelerle kapışmanız için büyük site ayarında backlink profilinizin bulunması ve arama motorlarının gözüne girmeniz gerekmekte. Büyük sitelerin yaşına başına ve aldığı doğal backlink'e bakıldığında ise bu çook uzun bir zaman alacak denilebilir. Özellikle büyük sitelerin reklam için ayırdıkları bütçe ve popülerlikleri göz önüne alındığında. Şimdi size ne desem bilmiyorum. Devam edin desem bütçe olmadan ancak kimsenin yapmadığı haberleri yaparak yükselebilirsiniz. Bunu da pek mümkün görmüyorum zira tüm haberler 1-2 kaynaktan süzülerek geliyor. Yurtdışından belki 2-3 kaynak bulup 7-24 takip ederek haberleri ilk siz yayınlasanız yine domain otoritesiyle onlar üste çıkacak vs vs vs. Ben size en kısa yoldan mikro niche bir siteye yönelmenizi tavsiye ederim. Bu yazımı okuyanlar da artık genel blog, genel portal, genel teknoloji sitesi genel genel genel genel şeyleri tutmayacağını kabullensinler. Genelde büyüklerle rekabet edemezsiniz çünkü 20 işi aynı anda yapmaya benzer. Ama tek ve kesin bir şey olursa o alanın ustası olursanız o sizden sorulur. örnek: elma ile ilgili site. elma ile ilgili site ile rekabetiniz yüksek olur. ama ekşielma veya amasya elması gibi biraz daha dar bir alanda site işe yarayabilir. Ya da ekşi elmanın faydaları başlığı altında zayıflamaya faydası sağlığa faydası özel dikim ve yetiştirme teknikleri ile ilgili bilgiler verirsen micro niche olabilir. anahtar kelimenin aranma hacmi ve rekabeti için https://adwords.google.com/o/Targeting/Explorer?__c=1000000000&__u=1000000000&ideaRequestType=KEYWORD_IDEAS

ve

http://www.google.com/insights/search/

kullanılabilir. Gece gece uyandığımla konuya damladım hatam varsa artık :)

Tek bir kategori veya 1-3 kategoride ilerlemeliyim.
Fakat ne kategorisi.

Hasan Ali Hasan Ali Hasan Ali YÜKSEL Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Developer
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Gördüğüm kadarıyla özgün makale veya yazı anlayışımız sizinle biraz ters.
Bir konuyu beğenip 2 satır bir yazı yazarak isterseniz 10.000 isterseniz 20.000 içerik kasın sonuç yine aynı olacaktır.

Eğer ki bir yanlışım varsa düzeltin;

- İçeriklerinizi kısa bir metin yazarak ve link vererek konu yazma taraftarısınız. Bu size artı sağlar mı orası tartışılır. Ancak bana soracak olursanız yanlış yoldasınız.

Google'da arama yaparak özgün yazı veya makele yazımları hakkında daha detaylı bilgi alarak bu yola devam edin derim.

Bu konu da fikir verebilecek 2 adet link veriyorum, incelersen ne demek istediğimi anlayacaksın.

Konu Linki 1

Konu Linki 2

mavice mavice WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 145 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Ben kullandığınız temayı bir ara kullanmıştım, hit kaybına uğramıştı site.
Sonra daha önce kullandığım sade temaya geçiş yaptım ve eski haline gelmişti hitler.
Daha özgün bir tema ve sabır ;)

mavice.net

• Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 19 / 88
  • Ticaret 4, (%100)

Hasan Ali adlı üyeden alıntı

Gördüğüm kadarıyla özgün makale veya yazı anlayışımız sizinle biraz ters.
Bir konuyu beğenip 2 satır bir yazı yazarak isterseniz 10.000 isterseniz 20.000 içerik kasın sonuç yine aynı olacaktır.

Eğer ki bir yanlışım varsa düzeltin;

- İçeriklerinizi kısa bir metin yazarak ve link vererek konu yazma taraftarısınız. Bu size artı sağlar mı orası tartışılır. Ancak bana soracak olursanız yanlış yoldasınız.

Google'da arama yaparak özgün yazı veya makele yazımları hakkında daha detaylı bilgi alarak bu yola devam edin derim.

Bu konu da fikir verebilecek 2 adet link veriyorum, incelersen ne demek istediğimi anlayacaksın.

Konu Linki 1

Konu Linki 2

Hocam başka sitelere link verme olayını 4 gündür yapıyorum diğer tüm makalelerim 100 - 200 kelime arası yani 546 makale bu şekilde son 4 günde 20 link çıkışı yaptım..

Hasan Ali Hasan Ali Hasan Ali YÜKSEL Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Developer
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Anlıyorum.
Ancak bu tarz blog siteleri pek tutulur cinsten değil. İnternet kullanıcıları artık daha bilinçli bir halde ve emin olun ki büyük siteler hariç bilgi erişimi yapamadığı zamanlar da diğer sitelere göz atıyorlar. Belirli bir konuya yoğunlaşın ve uzmanlaşın. Bu şekilde emin olun daha çok yol gidersiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al