wmaraci reklam

Diyorum ki bir kaç yazar güzelinden bir download sitesi açalım

64 Mesajlar 9.400 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

firatonline firatonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
Yalnız yukarıda arkadaşın da dediği gibi warez olayı olmazsada iş zorlaşır. yalnız "Cry" ın dediği tür warezlere bende karşıyım ama hani müzik indirme olsun her yerde bulunabilecek bazı oyun indirmeler olsun bunlarda çok sorun olmaz diye düşünüyorum. Ses çıkartmayan upload siteleri de var.(turbobit gibi mesela)

Ya da her yazar özgür olur, bu da bir seçenek.. Tüm kararları ortak alma taraftarıyım, bu konuda fikir dayanışması yapalım.

wmaraci
reklam

zer zer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 66 / 136
  • Ticaret 17, (%100)

Ucuzmuş :D

Fırat Yalçın adlı üyeden alıntı

Yalnız yukarıda arkadaşın da dediği gibi warez olayı olmazsada iş zorlaşır. yalnız "Cry" ın dediği tür warezlere bende karşıyım ama hani müzik indirme olsun her yerde bulunabilecek bazı oyun indirmeler olsun bunlarda çok sorun olmaz diye düşünüyorum. Ses çıkartmayan upload siteleri de var.(turbobit gibi mesela)

Ya da her yazar özgür olur, bu da bir seçenek.. Tüm kararları ortak alma taraftarıyım, bu konuda fikir dayanışması yapalım.

Hocam warez olayı neden bu kadar kafanızı karıştırıyor ki? Gezginler veya Tamİndir warez programlar paylaşarakmı bu kadar büyüdü? Sabrederiz, dua ederiz bir yerlere geliriz. Ben warez olmasada pek sorun olmaz diye düşünüyorum.

Cry Cry http://www.kolbozuk.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Emin olun reklam olsun, saygınlık olsun legal olan her zaman bir adım öndedir. Belki bir Tamindir, Gezginler olamayız ama bir yerlere gelebiliriz. Eğer böyle bir şey olacaksa ben her türlü bu projede olurum, ancak yok olmazsa ben yokum.

AzReTL AzReTL Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek freelancer
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 19 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
eğer ücretsiz program paylaşımı olacaksa, direk indirme olması gerekiyor. Başka siteden link olursa, ziyaretçi hemen kaçar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
Benim için farketmez arkadaşlar, warez olsun ya da olmasın, ben varım :) Sadece warez olmayacaksa diğerlerinden farklı kılan, özgün çok fazla şey gerekir.

Ek Olarak:

AzReTL adlı üyeden alıntı

eğer ücretsiz program paylaşımı olacaksa, direk indirme olması gerekiyor. Başka siteden link olursa, ziyaretçi hemen kaçar.

Evet işte bu durumda yazarların uploaddan hiçbir kazancı olmayacaktır.:confused:

Cry Cry http://www.kolbozuk.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Eğer sitenin tutacağına inanıyorsak -bu kadar kişi ile tutmaması az bir ihtimal- zaten Adsense gelirleri yeterde artar bile :)

• Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 12, (%100)

Cry adlı üyeden alıntı

Eğer sitenin tutacağına inanıyorsak -bu kadar kişi ile tutmaması az bir ihtimal- zaten Adsense gelirleri yeterde artar bile :)

Aslında haklısın. Hadi hiç olmadı , warez de isteyen arkadaşlar gruplaşıp aynı zamanda başka bir warez site daha yürütürler. Yeter ki birliktelik olsun, birlikteliğin gücü karşısında çoğu şeyin başarılabileceğine inanıyorum.

O zaman şimdiki gruplaşma legal paylaşımlar üzerinden devam etsin, yani biz şimdi legal bir indirme sitesi için bir araya gelelim, facebook grubu kurulduktan sonra isteyen yazarlar başka bir sitede warez için de gruplaşırlar.

zer zer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 66 / 136
  • Ticaret 17, (%100)

AzReTL adlı üyeden alıntı

Fırat Yalçın adlı üyeden alıntı

Benim için farketmez arkadaşlar, warez olsun ya da olmasın, ben varım :) Sadece warez olmayacaksa diğerlerinden farklı kılan, özgün çok fazla şey gerekir.

Ek Olarak:

Evet işte bu durumda yazarların uploaddan hiçbir kazancı olmayacaktır.:confused:

Hocam zaten öyle olacak, olmalıda. Diğer türlü bende karşıyım. Ne o öyle, hotfile ye yükle link ver olmaz. Ben bile sitemdeki dosyaları kendi serverıma yüklerim.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Eğer warez olmayacaksa bende yazar olmayı isterim , güzel programlar paylaşabilirim...

• Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 12, (%100)

Vermidon adlı üyeden alıntı

Sunucumun bağlı olduğu verimerkezi(datacenter)da warez karşı neredeyse 7/24 çalışıyorlar ve sunucularımızda(larında) warez olmasına acayip karşılar hemen içinde warez bulunan hostingi kaldırırlar aynı zamanda bende wareze karşıyım. Örn: Arkadaşlarımızın burada emek harcayıp bilgisayar başında ter döküp yaptıkları tema satın alarak ücretsiz dağıtanlar var. Tamamen saygısızlık! Eğer böyle birşey söz konusu olmayacaksa başımın üzerinde yeriniz var gereken alanı sağlarım.

Tamamdır hocam karar verdik legal bir site kuruyoruz ve başaracağımıza inancımız tam, bu durumda desteklerinizi bekliyoruz :)

burakisci adlı üyeden alıntı

Eğer warez olmayacaksa bende yazar olmayı isterim , güzel programlar paylaşabilirim...

tamamdır kardeşim hoş geldin.

O halde şimdilik yazar kadrosu:

1-ECakmak
2-Cry
3-aeSahin
4-Graphicer53
5-Batuhan
6-burakisci

Atladığım unuttuğum olursa uyarsın arkadaşlar. Sizce yazar kadrosu kaç kişi olmalı, ben 10 diye düşünmüştüm ama idealini bilmiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al