wmaraci reklam
lidertakipci

Hitlendirme konusunda yardım!!

2 Mesajlar 500 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OiS OiS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci / Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)
Merhabalar;

Birçok arkadaşın sorunu olduğunu ve benimde şuan sorunum olan hitlendirme konusunda yardım istiyorum. Birçok forum veya blog sitesinde hitlendirmeyi seo'ya bağlanmış olduğunu gördüm. Ama seo yapıldığı halde hitlendirmenin sınırlı olduğunu fark ettim. Bu konuda tecrübeli veya fikri olan arkadaşlardan yorum almak istiyorum. Hemde bu konu diğer arkadaşlar için bir ipucu olur.

Hitlendirme konusunda ilk adımlar genellikle şunlar söylenmiş;

• Seo

• Sosyal ağlarda paylaşım

Tamam. Bunları yaptıktan sonra neler yapabiliriz? Özellikle haber, film, oyun, yemek vb. sektörlerde oldukça fazla site olduğunu düşünürsek bizim açtığımız siteyi bu seçeneklerden farklı olarak nasıl hitlendirme çalışması yapabiliriz? Mesela imzamda(eSpor24) bulunan sektör henüz gelişmediğinde bilen sayısı az. Bu az kitleye nasıl ulaşabilirim? Şimdiden yorum ve fikirlerini bizlerle paylaşanlara teşekkürler..

wmaraci
reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Reklam, kaliteli backlink almak, tanıtım yazıları...

Ayrıca SEO konusu çok geniş bir konu. Bunu da belirtmek isterim.

Bunun yanı sıra da sosyal ağlarda paylaşım ve seo dan daha da birincil önem taşıyan şey kaliteli ve özgün içerik, site hızı ve optimizasyonu ve tasarımdır. Hedef kitleyi iyi seçmek ve makalelerin de SEO uyumlu olması gibi faktörler de var.

Ve elbette sabır. Kısa vadeli düşünmemek, kısa, orta ve uzun vadeli hedefler koymak ve bence en önemlisi para kazanmayı birincil amaç edinmemek. Bu son madde herkesin sorunu. Herkes hemen para kazanmak istiyor ve deli gibi bir hırsı doğuruyor. Bu da başarısızlığı getiriyor.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al