wmaraci reklam

kişisel gelişim projeme alan adı arıyorum

10 Mesajlar 1.143 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Expert Expert Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun zamandır okuduğum kitap ve makalelerinde verdiği güçle bi kişisel gelişim sistemi kurmayı planlıyorum pesetme.org'u almıştım beğenmedim sildim :)
isim, sistem, tarz her türlü önerilere açığım.

wmaraci
reklam

meteturkdonmez meteturkdonmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 11 / 45
  • Ticaret 4, (%100)
hocam kişisel gelişim konusunda iyi bir portal yapmak mantıklı geliyor. bulduğum boşta uygun bir domaini pm atıyorum.

wordpressyapalim.com

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
hayatyasamayadeger.com ? :))

• Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
@blobal süper isim
@ghost bi çok insan değmediğini düşünür ;) belki değerlendirebilirim. Sağolun.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

meteturkdonmez meteturkdonmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 11 / 45
  • Ticaret 4, (%100)
Umarım iyi bir içerikle karşılaşırız, özellikle sayın Ahmet Şerif İzgören'in fikirlerini çok beğeniyorum. Bu projede onunda cümlelerine yer verirseniz büyük ilgi duyulacağına eminim.
Onur07

kişi bu mesajı beğendi.

wordpressyapalim.com

Raphael Raphael Wordpress & Seo Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek wmaster
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 55 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
Osho'ya ayrı bir yer verirsen iyi olur, başarılar.

Hacca giden ateist...

HarunTURAN HarunTURAN www.hturan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Yıl olmuş 2012 hala daha internetten, kitaplardan okuduklarıyla kişisel gelişimini tamamlayabileceklerini düşünenler var. İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz, sonra doğallıktan çıkıp yapmacık tavırlarla cool takılmaya çalışan kimseler bizim başımıza üşüşüyor. Bence bu projeyi başlamadan bitirin. Zaten milyonlarca var aynısından.

• Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Harun TURAN adlı üyeden alıntı

Yıl olmuş 2012 hala daha internetten, kitaplardan okuduklarıyla kişisel gelişimini tamamlayabileceklerini düşünenler var. İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz, sonra doğallıktan çıkıp yapmacık tavırlarla cool takılmaya çalışan kimseler bizim başımıza üşüşüyor. Bence bu projeyi başlamadan bitirin. Zaten milyonlarca var aynısından.

Güvendiğiniz piyasa bilginiz ise teşekkürler yok eğer kişisel gelişim bilginize güveniyorsanız projeyi görün öyle değerlendirin, Blog kurmayı araştıran yenilerden değil kimse burda.

Ezber Ezber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Kişisel gelişimcilerin çoğunda Amerikan mantığı ile yazılmış şeylerin bu ülkede de işe yarayacağı gibi bir kanı var; ancak ülkenin kültürü ve inancı değişince her şeyi farklı ele almak gerekir bana sorarsanız. İzgören'in başarıyı yakalamasındaki etken bizim insanımıza yaklaşması oldu.

Amerikan merkezli kitaplar birey birey bireysel sözünü temcit pilavı gibi önümüze koydu. Başarılı olmak kavramını abartıyorlar. Bence hayatta başarılı olmak yerine insanların beklentileri ile gerçek arasındaki uzaklığı öğretmek bir şeyler kazandırır. Toplumsallıktan aile olmaktan uzaklaştırdılar insanları. Şu günlerde de facebookun aileleri birbirine yabancılaştırdığını konuşur oldular.

Sokakta güreş tutan çocuklar gitti ve yerine düğmeler ile güreş tutan çocuklar geldi. İnşallah yazılarınız bize yakın olur.

• Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Kişilik gelişirken inançlara kültürlere verilen değer artar, inançlar ve kültürler yitirildikce dünya ne hale geliyor ne yazıkki görüyoruz sanallaşan toplumun olumsuz etkilenmesin sanalın bilgi çöplüğü olmasından kaynaklanıyor facebook'ta diğer tüm web siteleride gerektiğinde iyi işler için kullanılabiliyor şuanda bilgi alışverişi yaptığımız gibi insanlara iyi şeyler yapmalarını göstermek için başarabileceklerine inandırmak gerekir. Şahsen kişiliğimin ve bilgilerimin yetersizde olsa sağlam olduğuna inanıyorum Türk internet kullanıcıları için her zaman en iyisini yapmaya çalışacağım kaldıki yabancı ülkelerin kurduğum kişisel gelişim sistemine daha çok ihtiyacı var sağlam inançları yokki başarabileceklerine inansınlar. Tercüme içerik her türlü destek olmak birlikte uğraşmak isteyen olursa projeye dahil etmek isterim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al