wmaraci reklam
lidertakipci

Hosting Ve Domain Firmaları Neden Adres İstiyorlar ?

13 Mesajlar 2.272 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ExomyBilisim ExomyBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Hosting
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 15 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

Genç adlı üyeden alıntı

şirket olmayanlar bile istiyor artık be üstad , ayrıca bu ys belgelerini şirketi felan başkasının üzerine kurup kendisi dolandırabiliyor Burası Türkiye :)

adreside arkadaş açıklamış fatura için ama artık fatura bile kesilmez oldu sırf vergiden kaçmak para vermemek için neyse uzatmıcam :)

Vergiden kaçmak için değil çevreciyiz biz .Ağaçları kesmek yerine e-fatura tercih ediliyor.Vergi veriliyor

wmaraci
reklam

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)

Exomy Bilişim adlı üyeden alıntı

Vergiden kaçmak için değil çevreciyiz biz .Ağaçları kesmek yerine e-fatura tercih ediliyor.Vergi veriliyor

çoğu şirket adam gibi yapmıyor işini tamam güzel yapanlar var adamların muhasebecisi bile var ama ltd. açıp 2 ortağını babasıyla annesi yapıp fatura yerine netten indirdiği muhasebe programıyla e-faturayı yollayanlarıda unutmamak lazım be üstad yanılıyormuyum ? :)

ExomyBilisim ExomyBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Hosting
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 15 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

Genç adlı üyeden alıntı

çoğu şirket adam gibi yapmıyor işini tamam güzel yapanlar var adamların muhasebecisi bile var ama ltd. açıp 2 ortağını babasıyla annesi yapıp fatura yerine netten indirdiği muhasebe programıyla e-faturayı yollayanlarıda unutmamak lazım be üstad yanılıyormuyum ? :)

Tamamdır Ömer bu konuda haklısın.Sahtekarlar var.Ama daha önce çalıştığım hiç bir şirkette bu problemi yaşamadım.Daha önce zaten bir ince hosting ile çalıştım birde Özkula ile.Zaten kendi sunucularımı kullanıyorum şimdi direk datacenterden alış veriş gerçekleştiriyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al