Blogumda tarzımı değiştiriyorum. Gerek temam, gerek yeni fikrimle ilgili düşüncelerinizi istiyorum.

Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar.

Bugüne dek yazarlığını yaptığım bir çok blogda genellikle bilgilendirmelere, haberlere ve ilgimi çeken içeriklere yer verdim. Her ne kadar ‘Ogulcann.com‘ kişisel blogum olsa da, kişisel yazılarımın ikinci planda kaldığımı geçen günlerde farkettim. Genellikle duyduğum ‘hit kaygısı’ ve ‘okunma isteği’nin sonucunda okunacak yazılara öncelik veriyordum.

Geçenlerde karşılaşarak iletişim kurduğu Fatih Özdemir’in yanı sıra arkadaşım olan Furkan Özden’in bloglarını incelediğimde keyifle yazdığımda okunacağımı anladım ve artık tarzımı değiştiriyorum.

Yukarıdaki karikatürü gördüğümde, geridönüş niteliğinde olan bu yazım daha çok şekillendi aslında. Çünkü bugüne dek yazdığım yazdığım yazılar düşüncelerimin aksine klasik ve her yerde bulunabilen haberleri paylaştığımı farkettim.

Bugünden itibaren blogumda kişisel yorumlar (Sinema Eleştirisi, Gündem, İlgimi Çeken İçerikler) göreceksiniz. Umarım bu sizleri de memnun eder.

Bakalım bu tarzımız tutacak mı :)

Kaynak: Artık Düşüncelerimi Yazacağım