wmaraci reklam

Kişisel Bloğum

4 Mesajlar 717 Okunma
wmaraci reklam

mustafayasin mustafayasin PHP & IOS Developer Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 91 / 173
  • Ticaret 11, (%100)
Uzun bir süre internet aleminden uzak kaldım. Ve dönüşümü de epeydir hayalini kurduğum kişisel bloğumu açarak yaptım. Kişisel blog denince akla blogculuk piyasasındaki adı kişisel ama içeriği teknoloji bloğu olan, hüsranla sonuçlanan bloglar geliyor elbette. Ben bu yola düşmemek için elimden geleni yapacağım.

Blogculuğa Merhaba Dünya yazısını Selamün Aleyküm Dünya! şeklinde değiştirerek başlıyorum. Çünkü bana samimi gelmiyor. Tema olarak sadeliği ve şıklığından dolayı Okan Sağlam'ın OSade temasını seçtim. Henüz bir logom yok, bu büyük bir eksiklik. Sitemin üstü bomboş kaldı. En kısa zamanda logomu da ekliyeceğim.

Neyse.. Bloğumda yer vermek istediklerimi sizlerle paylaşayım. Öncelikli amacım tabiki okuduğum bölümden dolayı öğrendiklerimi, yazacağım programları paylaşmak. Okuduğum kitaplar hakkında kendi yorumlarımı yazmayı düşünüyorum. Bunun yanında izlediğim filmler de olabilir. Gündeme dair yorumlarım da olacak. Aynı zamanda ingilizce hazırlık okuyorum ve ingilizcemi de geliştirmek istiyorum. Yer yer ingilizce yazılar da yazmaya çalışacağım. İngilizcesi iyi olan forumdaşlarımı boş zamanlarında yazılarımdaki hataları düzeltmek için bloğuma davet ediyorum (:

Tüm wmaracı ailesini kişisel bloğum TurkMustafa.Com'a bekliyorum, görüşmek üzere (:

wmaraci
reklam

logaritma10 logaritma10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu yeni gördüm adaş, vaadettigin şeyler blogunda yok haberin ola dostum :)
Mesela gundeme dair siyasi yazi yazmiyorsun ve yazdigin programlari paylasmiyosun ama bu demek değil ki blogun basarisiz. Yazilarin çok güzel sürüklüyor :D ailecek takip ediyoruz seni :)

arifcinar arifcinar www.arifcinar.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 14 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Site Şablonu güzel hocam temayı kullanmaya başladım ama resim yok yazıyor sol kısımlarda
siz nasıl yaptınız acaba ?

Yaşadığın yeri cennet yapamadığın sürece kaçtığın her yer cehennemdir.

mustafayasin mustafayasin PHP & IOS Developer Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 91 / 173
  • Ticaret 11, (%100)

arifcinar adlı üyeden alıntı

Site Şablonu güzel hocam temayı kullanmaya başladım ama resim yok yazıyor sol kısımlarda
siz nasıl yaptınız acaba ?

Teşekkür ederim, Şuan dışarıdayım detaylıca anlatma imkanım yok ama basitçe anlatayım. Yazı eklediğinizde Öne çıkarılmış görsel belirlerseniz eğer o yuvarlakların içinde seçtiğiniz resim gözükecektir. Eğer seçmezseniz resim yok görseli gözükür. Bu görselin yerinde başka bir varsayılan resim göstermek isterseniz de, temanın images klasöründeki resim-yok.gif i silip yerine koymak istediğiniz resmi atabilirsiniz. İsminin aynı olmasına dikkat edin. Takılırsanız yardımcı olabilirim.

Ek Olarak:

logaritma10 adlı üyeden alıntı

Konuyu yeni gördüm adaş, vaadettigin şeyler blogunda yok haberin ola dostum :)
Mesela gundeme dair siyasi yazi yazmiyorsun ve yazdigin programlari paylasmiyosun ama bu demek değil ki blogun basarisiz. Yazilarin çok güzel sürüklüyor :D ailecek takip ediyoruz seni :)

Ortak nerelerdesin sen ya, bir gittin pir gittin :D
Hak veriyorum aslında sana ama benim de kendimce haklı nedenlerim var. Yeni numaranı at bana görüşelim (:

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al