freelance iş ilanları

Hürriyet Bumerang nedir?

11 Mesajlar 3.083 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Onuradali Onuradali position:fixed Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Bumerang nedir?

Bumerang Hürriyet’in blog yazarlarına sunduğu destekçi bir sistemdir. Bumerang sisteminde bulunan blog yazarlarına ziyaretçi yani trafik kazandıran bunun yanında para kazandırabilen bir sistemdir. Bumerang blog yazarları için etkinliklerde düzenlemektedir. Yani kısa tabirle blog yazarlarını bir araya getiren bir projedir.

Bumerang’a üye olmanın yararları nedir?

Bumerang blog yazarlarına bir çok hizmet sunmaktadır. Yazarkafe, Teklifler ve Hürriyet sitesinde tanıtım;

Yazarkafe nedir?: Yazarkafe, aylık olarak çok fazla ziyaret alan bir imleme sistemidir. Blog yazarları buraya yazılarını ekleyerek sitelerine çok sayıda ziyaretçi sağlayabilir.

Teklifler: Bumerang teklifleri sık sık olmasa da belli bir ücret karşılığı yayınlamanız için size tanıtım yazısı vb. görevler veren bir sistemdir. Bu teklifler yerine getirildikten sonra hesabınıza teklifte belirtilen miktar ücret aktarılır. (En 50 TL çekim)

Hürriyet tanıtım: Alexa verilerine göre Hürriyet.com.tr en çok ziyaret edilen 5. sitedir. Bumerangtan kodunu aldığınız şablonları sitenize ekledikten sonra şablonun aldığı tıklamaya göre blogunuz yani siteniz Hürriyet.com.tr de belli sayfalarda gösterime girebilir.

Üyelik tipleri nelerdir?
Yukarıda belirttiğim hizmetleri herkes kullanamaz. Bumerang 3 üyelik tipine ayrılmıştır.

Bronz üyelik: En düşük üyelik tipidir. Yukarıda kullanabileceği bir hizmet yoktur. (Genelde yeni sitelere verilen üyelik tipidir.)

Altın üyelik: Orta seviyeli üyelik tipidir. Teklifler ve Hürriyet tanıtım’dan yararlanabilir.

Platin üyelik: En yüksek üyelik tipidir ve yukarıdaki tüm hizmetlerden yararlanabilir. Platin üyelik almak zordur. Sitedeki yazıların özgün, yararlı ve ilgi çeken yazılar olması gerekmektedir. Bir diğer en büyük etken ise bloga eklenen şablonun görüntülenme sayısıdır.

Üyelik tipi nasıl yükseltilir?

Yeni açılan bir blogun ilk başvuruda platin üyelik alması zordur. Bronz veya Altın üyelik tipini alan kişi tekrar başvuru yaparak blogu incelemeye tekrar gönderebilir. Sonuç olarak kesin artış olmayacaktır. Aynı kalır veya yükselir.

Tekrar başvuru nasıl yapılabilir?

Kullanıcı paneline giriş yapıldıktan sonra sol üst bölümde site adresiniz yazar, ona tıklayarak Ayarlar -> Site bölümüne gelirsiniz daha sonra Değişiklikleri Kaydet diyerek sitenizi tekrar incelemeye gönderebilirsiniz.

Kaynak: http://www.bilgibooku.com/hurriyet-bumerang-nedir/
kabus54 ebubekiragbaba

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kabus54 kabus54 Makale Yazarı ve Editör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek makale yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)
Benim üyeliğim Altın Platin olmak için beklemem mi gerekiyor? Yoksa yeniden değişiklikleri kaydet deyip onay sürecine mi girmem gerekiyor? Bir de hurriyetten yararlanmak için hurriyetin şablonunu mu eklemem lazım? Yoksa Bumerang şablonu yeterli oluyor mu?
Onuradali

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

kabus54 adlı üyeden alıntı

Benim üyeliğim Altın Platin olmak için beklemem mi gerekiyor? Yoksa yeniden değişiklikleri kaydet deyip onay sürecine mi girmem gerekiyor? Bir de hurriyetten yararlanmak için hurriyetin şablonunu mu eklemem lazım? Yoksa Bumerang şablonu yeterli oluyor mu?

İlk olarak siteniz yeniyse kesinlikle beklemelisiniz çünkü platin üyelik almak gerçekten çok zor. Bu yüzden altın üyelikte bekleyerek sitenizi ilerletmeye çalışın.

Şablonların cinsi önemli değil, önemli olan eklediğiniz şablonun görüntülenme ve tıklanma sayısıdır.
kabus54

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)
Teşekkür ederim. 20 Ağustosta açıldı 1 Aylık falan bekleyeyim o zaman.
Onuradali

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Teşekkür ederim. 20 Ağustosta açıldı 1 Aylık falan bekleyeyim o zaman.

Bekleyin derim hocam :) Özgün içerik ve yararlı içerik kullanmaya önem verin

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)

onur194 adlı üyeden alıntı

Bekleyin derim hocam :) Özgün içerik ve yararlı içerik kullanmaya önem verin

Özgün içerik yazıyorum. Makale yazarıyım zaten. Blogum hamilelik üzerine, zararlı bir şey yok diye düşünüyorum. Bu arada kaynaktaki site sizin mi? Konu altına yorum attım onaylamanız gerekiyor sanırım.
Onuradali

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Özgün içerik yazıyorum. Makale yazarıyım zaten. Blogum hamilelik üzerine, zararlı bir şey yok diye düşünüyorum. Bu arada kaynaktaki site sizin mi? Konu altına yorum attım onaylamanız gerekiyor sanırım.

Zararı olmaz hocam sonuçta yazarkafede "Sağlık" bölümü oldukça kullanılan bir yer :) Benim hocam teşekkürler yorum için bakıyorum hemen :)

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 195 / 60
  • Ticaret 56, (%100)
Rica ederim. İyi Forumlar...
Onuradali

kişi bu mesajı beğendi.

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Sağlık, alışveriş ve moda ile güzellik konuları gerçekten rağbet görüyor. Bir süre sonra inanın gelen trafiğe şaşırabilirsiniz... :)
Onuradali

kişi bu mesajı beğendi.

seosozluk seosozluk SEO Forever Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam bumerang reklamını görünür bi yerlere koy...Reklama yapılan tıklamalar artınca, kayıt sırasında yazdığın anahtar kelimelerden bir tanesini değiştir...Büyük ihtimal olursun
Onuradali

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al