wmaraci reklam
lidertakipci

Blogger İndexlenememe ve urllerin silinmesi sorunu

3 Mesajlar 511 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ugurturkoglu ugurturkoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhabalar.
Blogumda yaklaşık 10 gün önce bir tema değişikliğine gittim.Tema değişikliğinden sonra da 2 makale yazdım yalnız 2 si de google tarafında indexlenmedi. İndexlenmesi için her yolu denedim ama indexlenmedi. Aradan 7-8 gün geçti hala indexlenmedi bende google webmastera tekrardan site haritalarını gönderdim. Daha sonra baktığımda bu sefer index sayımda düşüş oldu.webmastera tekrar girip blogumu silip ekledim. Silmeden önce yaklaşık 60 yazımdan hepsi indexlenmiş durumdayken , webmastera yeniden eklediğimde yaklaşık 6 indexlenme oldu ve arama sonuçlarında ilk sayfalarda çıkarken artık arama sonuçlarında neredeyse çıkmıyor gibiyim. Örneğin benzer yazılar hakkındaki makalem ilk sıralarda yer alırken artık görünmüyor indexlemiyor bile. Hatta blogger kelimesinde bile ilk 5 sayfa içine girmiştim. Bu indexlenememe sorunu acaba neyden kaynaklanıyo olabilir bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi. Çünkü yaklaşık bir haftadır bununla uğraşıyorum ve hiç bir sonuç alamadım. Şu son bir hafta blogum üzerinde geçirdiğim vakit blogu açtığım süreden beri daha fazla neredeyse. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum ve bir de görsel ekliyorum .

wmaraci
reklam

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
google gibi getiri denediniz mi ?

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

ugurturkoglu ugurturkoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
herşeyi denedim webmasterdan silmeden önce ama hiç bi sonuç yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al