wmaraci reklam
lidertakipci

Enucuzsite.org Ücretsiz Temaları Ücretli Satıyor

19 Mesajlar 3.320 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
adamlar kendileri bile blogger tabanlı site kullanıyor bu şekil ticaret yapacak biri zaten biraz masraftan kaçınmaz yah :D

wmaraci
reklam

aras20 aras20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

reklamsiz adlı üyeden alıntı

hocam yanlış anlamışsınız. arkadaş demiş ki sitesinin linkini tekrar tekrar yazı içinde geçirdiğiniz de o site için yararlı olacak. ve diyelim ki ben müşteriyim google amcadan geldim buraya üst tarafı okumadım alt taraflarda linke tıklayıp gittim o siteden alışveriş yaptım gibi düşün. size bir şey dememiş arkadaş

Evet ancak konunun önceki halini görmediğiniz için böyle düşünüyorsunuz herhangi bir link paylaşımı yapmamaıştım sadece site ismini defalarca kullanmıştım yani backlink sağlayacak bir konu değildi.

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

zaferkaankaraca adlı üyeden alıntı

Boş ver siz haklısınız hocam siz burada bizi bilgilendimek amacıyla o sitenin ismini bize bir şekilde göstermeniz gerek sizin yaptığınızda birden fazla yazarak dikkat çekmip bizim konya yönlenip konu hakkında bilgilenmemizi sağlamak.. adam her konuda üste çıkmaya çalışıyor herkesin işine burnunu sokmayı çok seviyor, benimlede üste çıkmaya çalışıyordu. Kendisini dünyadaki tek haklı , doğu insan olarak görüyor galiba. Hiç karışmayın konuşur konuşur susar...

Sizin beni hedef alarak konuşmaya hakkınız var mı? Resimlerle kanıtladım insanları nasıl kandırdığınızı. Başka konuları da kirletmeyin isterseniz :)

Sizin hakkınızda son olarak da yazdıklarım bu kadar dokunduysa size demek ki doğru birşey yapmışım. Yoksa başka konularda bile kuyruk acınızı dile getirmezdiniz. Gülüyorum sizin gibi yaptığı işi sadece kendi bildiğini sananlara. Hadi size hayırlı işler :)

Emrecany Emrecany Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)
haysiyetsizlikten başka birşey değil vicddansız allahsızlar

wmaraci
wmaraci

zaferkaankaraca zaferkaankaraca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.okurkafe.com
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 66
  • Ticaret 1, (%100)

MtnOzd adlı üyeden alıntı

Sizin beni hedef alarak konuşmaya hakkınız var mı? Resimlerle kanıtladım insanları nasıl kandırdığınızı. Başka konuları da kirletmeyin isterseniz :)

Sizin hakkınızda son olarak da yazdıklarım bu kadar dokunduysa size demek ki doğru birşey yapmışım. Yoksa başka konularda bile kuyruk acınızı dile getirmezdiniz. Gülüyorum sizin gibi yaptığı işi sadece kendi bildiğini sananlara. Hadi size hayırlı işler :)

Sizin gibiler forumlarda olduğu sürece forumlarda huzur ortamı olmayacaktırç Sonuçta insanın fikri nasılsa zihride öyledir. Sizizin fikriniz kötü ki herkes hakkında kötü düşünüyorsunuz.

Daha neyi kanıtladığını bilmeden bizim sistemimizin nasıl işlediğini bilmeden konuşuyorsunuz. Elinizde birilerini kandırdığımıza dair belgeler varsa konu açın ispatlayın yada savcılığa başburun bukadar basit .

Biz kimseye yanlış yapmadığımızdan ALNIMIZ AK VE AÇIK BİR ŞEKİLDE yolumuza devam ederiz sizler ise esen yel gibi geçer ggidersiniz... :)

Biz yapılan haksızlığa ve bizi suçlu olmadığımız yerde suçlamanıza karşı çıkıyoruz. Siz elinizde 2-3 de üdi belirsiz kendinizin editlediği anlamsız delillerle hiç birşey yapamazsınız. Eğer gerçekten bir yanlış yaptıysak buyrun hodrimeydan. gerekli yerlere şikayette bulunun

Öten horoz gibisiniz anca ötersiniz sonra başınız kesilir gidersiniz... :)

NOT: KONUDAKİ SİTEYLE ALAKAMIZ YOKTUR MEVZUMUZ FARKLIDIR.

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
he he ok devam. başkasının konusuna saygı göster konuyu dağıtma.

1dost 1dost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Veteriner Hekim
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.thesimplexdesign.com/2010...ersion-of.html

bu ücretli dostum.

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
çok arttı bu tip emek hırsızları. w.arez temaları bulup firmaymış ve kendi yapımlarıymış gibi satış yapıyorlar. internet polisi şart.

techvadi techvadi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 118 / 75
  • Ticaret 3, (%67)
Bilgilendirme için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al