wmaraci reklam

C# ders seti

6 Mesajlar 1.194 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
C# ile ilgili sıralı makaleler yazmayı planlıyorum sizce rabet görür mü? Yapmalı mıyım?

Edit:
Başladım: http://wmaraci.com/forum/c-c-c/c-dersleri-80082.html

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/
wmaraci
reklam

SunucuBilgim SunucuBilgim Web Master Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)
Şayet kendi fikrimce görür, makaleye birde videolu anlatım eklerseniz daha kaliteli olur ve oldukça açıklayıcı bir anlatım sağlarsanız, öğrenmek isteyen sizin sitenizide takipte kalır. Böyle bir atılımında bulunursanız ilk takipçiniz de ben olurum hatta (:

Ek Olarak: Ayrıca, illa ki internet üzerinde sizin yapacağınızı yapmış olan kişi veya kuruluşlar vardır fakat özgün ve kaliteli olması sizi yukarı taşıyacaktır hocam, başarılar
BrutalStar

kişi bu mesajı beğendi.

www.sanalkarga.com - Bilgi Paylaştıkça Çoğalır...

BurakC BurakC Dirilis.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 865
  • Beğeniler 0 / 145
  • Ticaret 8, (%100)
Eğer yeterli donanıma sahip hissediyorsanız kendinizi tabiki rağbet görür. Özgün ve kaliteli bi şekilde hazırlarsanız.

Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
Hak bela vermez kul azmadıkça...

SunucuBilgim SunucuBilgim Web Master Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)

bubucey adlı üyeden alıntı

Eğer yeterli donanıma sahip hissediyorsanız kendinizi tabiki rağbet görür. Özgün ve kaliteli bi şekilde hazırlarsanız.

katılıyorum, özgün içerik olacak olması bile çok büyük bir avantaj

www.sanalkarga.com - Bilgi Paylaştıkça Çoğalır...
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

drumpoll drumpoll WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 38, (%100)
Eğer ki iki satır kod bilip girişecekseniz bu işe boşuna zamanınızı harcamayın.He diyorsanız ki güveniyorum kendime,bir öğretim planı oluşturun,gerçekten insanların bunu öğrenmelerini sağlayın adsense gelirlerinden elde ettiğiniz para çok rahat 3-4 özel ders parası eder.Yaptığınız isim de yanınıza kar kalır.Ama yanlış anlamayın piyasa c#bildiğini iddaa edenlerle dolu.Halk eğitim kurslarından çıkıp birkaç şey öğrenenler c#biliyorum diye ortada dolanıyor.En basitinden örnek vermek gerekirse, ücretli kütüphaneler hakkında hiçbir bilgisi yok bu tarz elemanların.Bu elemanlardan farklıysanız da bildiğinizi paylaşmanız ve kesinlikle bencil olmamanız lazım,başarı istiyorsanız.Bol şans diliyorum.

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

drumpoll adlı üyeden alıntı

Eğer ki iki satır kod bilip girişecekseniz bu işe boşuna zamanınızı harcamayın.He diyorsanız ki güveniyorum kendime,bir öğretim planı oluşturun,gerçekten insanların bunu öğrenmelerini sağlayın adsense gelirlerinden elde ettiğiniz para çok rahat 3-4 özel ders parası eder.Yaptığınız isim de yanınıza kar kalır.Ama yanlış anlamayın piyasa c#bildiğini iddaa edenlerle dolu.Halk eğitim kurslarından çıkıp birkaç şey öğrenenler c#biliyorum diye ortada dolanıyor.En basitinden örnek vermek gerekirse, ücretli kütüphaneler hakkında hiçbir bilgisi yok bu tarz elemanların.Bu elemanlardan farklıysanız da bildiğinizi paylaşmanız ve kesinlikle bencil olmamanız lazım,başarı istiyorsanız.Bol şans diliyorum.

C# bilgisinin framework bilmekle alakalı olmadığını düşünüyorum fakat yine de yorumunuz için teşekkürler. Yeterince öğretici olacağına inanıyorum...

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al