fnkproduksiyon adlı üyeden alıntı

Bende Galaxy note 3 kullanıyorum , siz memnun olmadığınız için mi değiştirmek istiyorsunuz

Hocam şöyle söyleyim, Note 3 harika bir telefon Note, Note 2 ve Note 3 şeklinde seriyi kullanmaya devam ettim. 1 yıldır Note 3 kullanıyordum bugün sattım. Bunun sebebi ise Note 4 ün çıkmasıyla 2. el fiyatının düşeceğini düşünmem ve yakın zamanda ABD den gelecek İphone 6.

Memnun olmadığım bazı konular var elbette, neden ülkemize çifte standart uygulanıyor? Avrupa cihazlara başka işlemci Türkiyeye başka işlemci başka donanım. Bu hususta samsunga defalarca yazdım böyle devam ederse bu durum Samsungu bırakacağım diye. Benim gibi düşünen binlercesi vardır.

Hem en pahalı biz alıyoruz, hemde eksiltilmiş donanımlı cihazları alıyoruz. Sizde durum nasıl bilmiyorum fakat yurt dışı Note 2 kullanıyorken cihazımın bir kere ısındığını hatırlamıyorum. Ancak 2200TL verip aldığım Türkiye Note 3 cihazı Clans of Clash gibi bir oyunu, Hay Day gibi bir oyunu dahi oynarken hissedilir derecede ısınıyorsa, burada durup bir düşünmek gerek.

Yine söylüyorum Note 3 herşeye rağmen harika bir telefon.