wmaraci reklam

Oppo R819 alınır mı? Nereden alınır?

16 Mesajlar 3.357 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaşlar ülkemizde adını pek duymadığımız Çin'in akıllı telefon üreticilerinden OPPO 2K (Quad HD) Ekranlı Find 7 ile bayağı tanınmıştı. Benimde OPPO ile tanışma fırsatım Find 7'nin Lanse edilmesinden bir süre sonra oldu. Sitesine girip modellerine baktım R819 modeli ilgimi çekti. 7.3 mm inceliği çok hoşuma gitti. 4.7" panel ihtiyacımı karşılıyor. 4 çekirdek işlemci ve Air view özelliği de cabası. 2000 mAh Pili var. Çok beğendim ama nereden ve ne fiyata alabileceğimi bilmiyorum. Sizce almalı mıyım? Alırsam nereden kaç paraya alırım?

.
wmaraci
reklam

OguzhanUcan OguzhanUcan temalog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 99 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Bu Markayı yeni duydum sitesine girip inceledim güzel bir cihaza benziyor fiyatını araştırmama rağmen bulmadım..

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
asla tavsiye etmem.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Arkadaşımda vardı sanırım bu çok dandikti.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
find 5 vardı arkadaşımda, çok kaliteli bişey. çin mali ama hiçbir sorun yaşamadı daha da kullanıyor. rus sitenin birinden almıştı. uçakla gelen turistlerden birinden havaalanından elden aldı.

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Ali express üzerinden satılmıyor mu? Kontrol etmedim ama satılabilir diye düşünüyorum.
FurkanHisamioglu

kişi bu mesajı beğendi.

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
http://bit.ly/1mnR7uE aliexpress'de var. Fakat aliexpress ile pek çalışmadığım hatta hiç çalışmadığım için sistemin nasıl işlediğini bilmiyorum. Paypal var mı? Dolandırılırsam kime başvururum? R819 elektronik bir cihaz gümrükte problem yaşar mıyım? Vergi istenir mi? Sim kilidi durumu olur mu?

.

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

mfrkn adlı üyeden alıntı

http://bit.ly/1mnR7uE aliexpress'de var. Fakat aliexpress ile pek çalışmadığım hatta hiç çalışmadığım için sistemin nasıl işlediğini bilmiyorum. Paypal var mı? Dolandırılırsam kime başvururum? R819 elektronik bir cihaz gümrükte problem yaşar mıyım? Vergi istenir mi? Sim kilidi durumu olur mu?

Hocam ben sürekli ali express ile çalışıyorum. Türkiye'de 100 lira olan ürünü 20 liraya kargo dahil oradan alabiliyorum ve bir tane aldığında vergiye takılmıyor yani gümrükte sorun çıkmıyor. Ancak tam olarak o kısmı bilmiyorum yani TL bazında belli bir fiyatı geçince mi yoksa adet çok olunca mı gümrüğe takılıyor emin değilim fakat Aliexpress'i bizim gittigidiyor gibi düşünebilirsin. Tek farkı orada fabrikadan müşteriye direk gönderiyor. Verdiğiniz linki inceledim ve güvenilir bir firma yani alırsanız gönderirler. Ödemede paypal geçmiyor ancak Webmoney geçiyor. O da yoksa master ya da visa kart logolu bütün kartlarla alabilirsin. Ben paypal kartla alıyorum genelde. Dolandırılma gibi bir olasılığın pek yok ancak öyle düşünürsen Alibaba'nın Türkiye'de ofisi var. Onun haricinde iade yapabiliyorsun ve genelde alıcı ödüyor iade kargo parasını.

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

dijitalblog adlı üyeden alıntı

Hocam ben sürekli ali express ile çalışıyorum. Türkiye'de 100 lira olan ürünü 20 liraya kargo dahil oradan alabiliyorum ve bir tane aldığında vergiye takılmıyor yani gümrükte sorun çıkmıyor. Ancak tam olarak o kısmı bilmiyorum yani TL bazında belli bir fiyatı geçince mi yoksa adet çok olunca mı gümrüğe takılıyor emin değilim fakat Aliexpress'i bizim gittigidiyor gibi düşünebilirsin. Tek farkı orada fabrikadan müşteriye direk gönderiyor. Verdiğiniz linki inceledim ve güvenilir bir firma yani alırsanız gönderirler. Ödemede paypal geçmiyor ancak Webmoney geçiyor. O da yoksa master ya da visa kart logolu bütün kartlarla alabilirsin. Ben paypal kartla alıyorum genelde. Dolandırılma gibi bir olasılığın pek yok ancak öyle düşünürsen Alibaba'nın Türkiye'de ofisi var. Onun haricinde iade yapabiliyorsun ve genelde alıcı ödüyor iade kargo parasını.

Hocam 100 dolar üzeri alışverişlerde gümrük danışmanıyla çalışman gerekiyor. O zaman gümrüğe takılıyor.
Ben dealextreme.com ile çok çalıştım. Orada faturalamayı düşük gösteriyorlar. Hediye paketi yapıyorlar. Birde 1 dolara senin fotoğrafın ile bir bayanın fotoğrafı foto montaj yapıp, sanki kargo çindeki kız arkadaşından hediye olarak gönderilmiş gibi gösteriyorlar. Gümrükte içini açsalar bile foto görüyor adam, yanında ufak bir not işte "Aşkım sen en güzeline layıksın falan yazıyor " :)
Aşmışlar adamlar yani :)

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

Mehmet ARIK adlı üyeden alıntı

Hocam 100 dolar üzeri alışverişlerde gümrük danışmanıyla çalışman gerekiyor. O zaman gümrüğe takılıyor.
Ben dealextreme.com ile çok çalıştım. Orada faturalamayı düşük gösteriyorlar. Hediye paketi yapıyorlar. Birde 1 dolara senin fotoğrafın ile bir bayanın fotoğrafı foto montaj yapıp, sanki kargo çindeki kız arkadaşından hediye olarak gönderilmiş gibi gösteriyorlar. Gümrükte içini açsalar bile foto görüyor adam, yanında ufak bir not işte "Aşkım sen en güzeline layıksın falan yazıyor " :)
Aşmışlar adamlar yani :)

Supermiş ya :D kaç günde geliyor hocam.d

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al