wmaraci reklam
lidertakipci

Samsung Galaxy S7 Fiyatı

3 Mesajlar 1.033 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)
Samsung’un yeni amiral gemileri olarak ilan ettiği Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin fiyatları sızdı. Haberimizde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge fiyatı, özellikleri ve daha fazla bilgiler mevcut.

Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge cihazlarını 21 Şubat tarihinde tanıtması bekleniyor. Bu iki cihazın fiyatı ise sızdı. Cihazlar henüz resmi olarak tanıtılmadı. Fakat cihazlar ile ilgili bütün teknik detaylar internette mevcut. Eksik olan tek şey ise fiyatlardı. Artık onları da biliyoruz.

Samsung Galaxy S7’nin Fiyatı Ne Olacak?

Tweakers’tan yapılan açıklamalara göre Samsung’un yeni cihazı Galaxy S7 700 Euroluk bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Samsung’un diğer yeni cihazı Galaxy S7 Edge ise 80 Euroluk bir fiyat etiketini bünyesinde barındıracak. Bu iki fiyat da işlemcisi Exynos olan versiyonlar için geçerli olacak. Bazı ülkelerde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge cihazlarının işlemcileri Exynos 8890 olacakken bazılarında Snapdragon 820 işlemcisi kullanılacak.

Edinilen bilgiler doğrultusunda cihazların depolama alanlarının, yani hafızalarının 32 GB olacağını söyleyebiliriz. Yani 64 GB ya da 128 GB gibi seçenekler mevcut değil. Fakat cihazlarda microSD kart desteği ile hafıza artışı sağlanabilecek. Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini 11 Mart tarihinde satışa sunması bekleniyor. Bunun yanı sıra eğer Galaxy S7 cihazını ön sipariş ile satın alırsanız yanında Gear VR hediyesine sahip olacaksınız.

Kaynak : Samsung Galaxy S7 Fiyatı

wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
hocam hem bu konunuzu hemde drone konunuzu okumak istedim fakat resimleriniz çok büyük boyutlu olduğu için sayfa yapısı bozuluyor eminim benim gibi bir sürü okuyucu bundan rahatsız olup okumadan çıkmıştır. resimleri düzeltir/küçültürseniz daha iyi olacaktır Çağlar

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)
cthax yorumunuz ve düşünceniz için çok teşekkür ederim. Resimlere müdehale edemiyorum maalesef çünkü çok yoğunum şu an. Konularda da büyük seçtiğim için burada da direkt böyle çıkıyor. 1-2 saat sonra gerekli işlemleri yapmaya çalışırım. Şu anda sitemize içerik girmekle uğraşıyorum. Tekrar teşekkürler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al