wmaraci reklam
lidertakipci

Canon powershot SX170 IS

7 Mesajlar 1.249 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

president president WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba değerli forum kullanıcıları ben canon powershot SX170IS modeli makinayı almayı düşünüyorum, sizlerden hiç bu makinayı kullanan oldu mu? Görüşlerinizi bekliyorum, sağlıcakla...

wmaraci
reklam

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
kullandığım yok fotoğrafçılığa da uzağım hocam. biraz araştırdım falan bende almayı düşünüyorum. "SX170IS"'ın bir üst modelini gördüm. SX170IS 399 TL o üst modeli 500 TL. Eğer paranız varsa üst modelini düşünün derim. Bu arada ne için kullanacaksınız?

• Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

Kefaret adlı üyeden alıntı

kullandığım yok fotoğrafçılığa da uzağım hocam. biraz araştırdım falan bende almayı düşünüyorum. "SX170IS"'ın bir üst modelini gördüm. SX170IS 399 TL o üst modeli 500 TL. Eğer paranız varsa üst modelini düşünün derim. Bu arada ne için kullanacaksınız?

Merhaba, video çekimi için kullanacağım. Çoğu kişi handycam önerdi ama o makinalarda düşük ışıkta kalite çok kötü oluyor. Şimdilik bu modelde karar kıldım, mayıs ayı ortalarında alacağım.

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)

president adlı üyeden alıntı

Merhaba, video çekimi için kullanacağım. Çoğu kişi handycam önerdi ama o makinalarda düşük ışıkta kalite çok kötü oluyor. Şimdilik bu modelde karar kıldım, mayıs ayı ortalarında alacağım.
Handycamı salla hocam. Görüntü kalitesi profesyonel fotoğraf makinesi gibi olamaz. Siz aklınızdaki fotoğraf makinesini alın. O daha güzel. Handycamlar video için olduğundan fotoğraf çekme potansiyeli az. Prof. Foto. Makinesinde yüksek kalitede hem fotoğraf hem de video çekebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

Kefaret adlı üyeden alıntı

Handycamı salla hocam. Görüntü kalitesi profesyonel fotoğraf makinesi gibi olamaz. Siz aklınızdaki fotoğraf makinesini alın. O daha güzel. Handycamlar video için olduğundan fotoğraf çekme potansiyeli az. Prof. Foto. Makinesinde yüksek kalitede hem fotoğraf hem de video çekebilirsiniz.

Evet, bende öyle düşünüyorum. Görüşünüz için sağolun.

Oktay Oktay Blog Yazarı, Lojistisyen Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
video çekimlerini hangi amaçla yapacaksanız ? şöyle bir sorun var. powershot çok güzel kalite verebiliyor fakat kayıt ettiği ses iç açısı değil. bir vlog yada youtube kanalı açacaksanız Samsung NX mini öneririm. Biz şuan deniyoruz, gayet hoş bir kamera video için bunu tavsiye ederim.

oktayy.net - kişisel blogum.

• Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

Oktay adlı üyeden alıntı

video çekimlerini hangi amaçla yapacaksanız ? şöyle bir sorun var. powershot çok güzel kalite verebiliyor fakat kayıt ettiği ses iç açısı değil. bir vlog yada youtube kanalı açacaksanız Samsung NX mini öneririm. Biz şuan deniyoruz, gayet hoş bir kamera video için bunu tavsiye ederim.

Merhaba, video çekimlerini üzerinde çalışmak için çekeceğim. Yani After Effect olsun türevi programlar olsun bunları kullanarak çalışmalarda bulunmak istiyorum ama önerinizi aldım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al