wmaraci reklam

GoPro Hero3 kullanlar tavsiye verebilir mi?

32 Mesajlar 7.452 Okunma
wmaraci reklam

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar şu sitedeki aksiyon kamerasını almayı düşünüyorum:

http://www.hepsiburada.com/liste/gopro-kamera-hero3-black-edition-adventure/productDetails.aspx?productId=outmar5gprchdhx302&categoryId=22018092&rcm=a.ap#Gorseller

Bisiklet sürerken, uçurtma uçururken kullanmayı düşünüyorum. Birde RC uçağa takıp havadan video çekmek istiyorum.
Kullananlar bana biraz tavsiyede bulunabilir mi?

Daha ucuza aynı performansı bulabileceğim başka bir ürün varsa ona da bakabilirim.

Beni cezbeden noktası 4K video ve 960p 240 fps video çekmesi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Çok iyi bir ürün her yerde kullana bilirsin. Tanıtım standında görmüştüm fiyatı pahalı gelince hevesim kırıldı. Ama gerçekte çok iyi bir ürün ben ozaman 3 görmüştüm 3+ yeni çıktı.

Wifi ile telefona bağlayıp uzaktan ne çektiğine baka biliyorsun 3+ hero 3 göre daha uzun mesafede yayın yapıyor.

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

Cadde Media adlı üyeden alıntı

Çok iyi bir ürün her yerde kullana bilirsin. Tanıtım standında görmüştüm fiyatı pahalı gelince hevesim kırıldı. Ama gerçekte çok iyi bir ürün ben ozaman 3 görmüştüm 3+ yeni çıktı.

Heveslendim almayı düşünüyorum da, fiyatı pahalı geldi işte. Mesela uçurtmaya falan takıp video çerken kalitesi nasıl olur, titrermi falan o tarz şeyleri merak ediyorum.

• Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

Mehmet ARIK adlı üyeden alıntı

Heveslendim almayı düşünüyorum da, fiyatı pahalı geldi işte. Mesela uçurtmaya falan takıp video çerken kalitesi nasıl olur, titrermi falan o tarz şeyleri merak ediyorum.

Rezonans şeklinde titremem olamadığı sürece sıkıntı yaratmaz çektiği görüntüler çok iyi. Okadar parayı ona vermeyip Foto makinası alırdım şahsen. Ama uçurtmaya bağlanamaz :)

wmaraci

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

Rezonans şeklinde titremem olamadığı sürece sıkıntı yaratmaz çektiği görüntüler çok iyi. Okadar parayı ona vermeyip Foto makinası alırdım şahsen. Ama uçurtmaya bağlanamaz :)

Evet bu fotoğraf makinesi ve video kamera yerine kullanılabilir diye düşünüyorum. Küçük olması iyi yani. İnşallah bakalım alırım da paylaşırım burada video falan. Amacım hem zevkine hemde şehrin videolarını çekip paylaşmak - ticari-.
Belediyede böyle birşey yokmuşta, ihtiyaçta varmış şehir planlamasına bakmak için, bende gittim konuştum ben yaparım diye, asıl amacım o denilebiir aslında :)

• Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

Evet bu fotoğraf makinesi ve video kamera yerine kullanılabilir diye düşünüyorum. Küçük olması iyi yani. İnşallah bakalım alırım da paylaşırım burada video falan. Amacım hem zevkine hemde şehrin videolarını çekip paylaşmak - ticari-.
Belediyede böyle birşey yokmuşta, ihtiyaçta varmış şehir planlamasına bakmak için, bende gittim konuştum ben yaparım diye, asıl amacım o denilebiir aslında :)

İnş alırsın. Şu videoyu izleyince dünya turuna çıkasım geldi 1080P izlemeni tavsiye ederim. Sen zaten izlemiş sindir :)

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

İnş alırsın. Şu videoyu izleyince dünya turuna çıkasım geldi 1080P izlemeni tavsiye ederim. Sen zaten izlemiş sindir :)

Bunu ve çoğunu izledim.
Birde benim uçakta yok. Bunun yanında headtracking özellikli bi RC uçak alıcam. Kumandadan uçağı kontrol ederken kafa hareketlerinle kamerayı kontrol ediyorsun ve özel gözlükle de kamera ne çekiyorsa onu görüyorsun canlı.
Kafana sağa çevirince kamerada sağa dönüyor falan.
Beni heyecanlandıran bu işte, bu deneyimi merak ediyorum işte :)

• Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

Bunu ve çoğunu izledim.
Birde benim uçakta yok. Bunun yanında headtracking özellikli bi RC uçak alıcam. Kumandadan uçağı kontrol ederken kafa hareketlerinle kamerayı kontrol ediyorsun ve özel gözlükle de kamera ne çekiyorsa onu görüyorsun canlı.
Kafana sağa çevirince kamerada sağa dönüyor falan.
Beni heyecanlandıran bu işte, bu deneyimi merak ediyorum işte :)

Sana pahalıya patlayacak. Yurt dışından getirte bilirsin. Belki daha uygun gelir.

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

Sana pahalıya patlayacak. Yurt dışından getirte bilirsin. Belki daha uygun gelir.

Evet biraz pahalı olacak. Bi köşeden sıkmam lazım almak için ama yurtdışından da gümrükte kalma olasılığı var işte.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Valla 50 tl ye aldım araçta kullanıyorum 24 saat kayıt yapıyor baş parmagin kadar kamera hd olmasada görüntü güzel çin işi ama ciddi iş görüyor ilk onla deneyim yap derim birde aynı kameranin sözde hd si var denemedim muhtemelen değildir
Şimdi hangi kamera diyeceksin siyah ufak bisiklet üzerinde fln kullanılan tip gizli kamerada olabiliyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al