wmaraci reklam

İnsanlarımızda ki yorum aşkı

6 Mesajlar 825 Okunma
wmaraci reklam

ozantepe ozantepe Sinemasever Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek özel sektör
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 17 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar internette dolaşırken youtube da bir videoya rastladım. Video güzel bir rus bayanının maçta ekrana çıkması ile utanmasını gösteriyor (o videoda burada) ama bizimkiler maşallah yorum bölümünde döktürmüşler. Gülsemmi kızsammı anlayamadım valla:)

wmaraci
reklam

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Türk kezbanlarının içinde kalmış bir Türk erkeği, güzel bir kız görünce ne yapacağını şaşırıyor. Olay bu.

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)
Türk kezbanlarından kastını anlayamadım, ama bu internet ile güzel kızlar görünce ülkemizdekileri beğenmemeye başladık.Sanki Rusya'daki bütün kızlar güzel mi ?

Ayrıca ben çok rastgeldim türk güzellerine , özelliklere köylerde gerçekten sade güzellikleri oluyordu.Sizin yaşadığınız yere görede değişebilir , Ankara'da kızılay , İstanbul'da istiklal'e inerseniz istemediğiniz kadar var.

Unutmayın herkes kendine göre birini bulur , çok yakışıklı bir erkekseniz çok güzel bir kız bulma olasılığınız yüksek birde çok paranız varsa :)

• Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)

SefaUygun adlı üyeden alıntı

Türk kezbanlarından kastını anlayamadım, ama bu internet ile güzel kızlar görünce ülkemizdekileri beğenmemeye başladık.Sanki Rusya'daki bütün kızlar güzel mi ?

Ayrıca ben çok rastgeldim türk güzellerine , özelliklere köylerde gerçekten sade güzellikleri oluyordu.Sizin yaşadığınız yere görede değişebilir , Ankara'da kızılay , İstanbul'da istiklal'e inerseniz istemediğiniz kadar var.

Unutmayın herkes kendine göre birini bulur , çok yakışıklı bir erkekseniz çok güzel bir kız bulma olasılığınız yüksek birde çok paranız varsa :)

Hocam burası daha özgür bir platform olsaydı, daha açık konuşabilirdim fakat şunları söylememde bir sıkıntı olmaz sanırım.
Türk kezbanlarından kastım şu:
Kendilerini bir şey sanan, aslında güzel olmayan, özellikle benim en sinir olduğum şey bu: Daha kendisini Türk erkeklerine beğendirememiş ama, gidip yabancı ülkelerin, şarkıcı erkeklerine platonik aşık, erkekleri parmağında oynattığını sanan kızlar. Ha tabii ki İstiklal de, Kadıköy de, Kızılayda vb. yerlerde güzel kızlar var. Fakat bunlar azınlıkta kalıyor maalesef. Ha demişsiniz Rusyada da çirkin kız yokmu? Tabii ki de vardır. Ancak orada da bu kızlar azınlıktır.
Misal bir Türk kezbanının olayını anlatayım.
Kısacık boyuyla, upuzun çizme giyer. Acayip komik görünür. Oysa, uzun boylu Rus kızları öyle midir?

wmaraci
wmaraci

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

Hocam burası daha özgür bir platform olsaydı, daha açık konuşabilirdim fakat şunları söylememde bir sıkıntı olmaz sanırım.
Türk kezbanlarından kastım şu:
Kendilerini bir şey sanan, aslında güzel olmayan, özellikle benim en sinir olduğum şey bu: Daha kendisini Türk erkeklerine beğendirememiş ama, gidip yabancı ülkelerin, şarkıcı erkeklerine platonik aşık, erkekleri parmağında oynattığını sanan kızlar. Ha tabii ki İstiklal de, Kadıköy de, Kızılayda vb. yerlerde güzel kızlar var. Fakat bunlar azınlıkta kalıyor maalesef. Ha demişsiniz Rusyada da çirkin kız yokmu? Tabii ki de vardır. Ancak orada da bu kızlar azınlıktır.
Misal bir Türk kezbanının olayını anlatayım.
Kısacık boyuyla, upuzun çizme giyer. Acayip komik görünür. Oysa, uzun boylu Rus kızları öyle midir?

Valla ergenlikte hepimizin sorunları oldu.

Bakın güzel geçinenlere ; http://www.youtube.com/watch?v=oToOVPqahxE

Ergenlik döneminde duygu karmaşası yaşayabiliyoruz , karekterimiz o yaşlarda oturduğu için karekter arayışı içerisinede giriyoruz ve karma karışık bir dönem geçiriyoruz. Ama hepsi belirli bir yaştan sonra kendini toparlayacak , serilip serpilecektir. :)

Sadece sabırlı olun , kızlara olan ilginizi azaltın işler yoluna girer m.etmeyin :)

• Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)

SefaUygun adlı üyeden alıntı

Valla ergenlikte hepimizin sorunları oldu.

Bakın güzel geçinenlere ; http://www.youtube.com/watch?v=oToOVPqahxE

Ergenlik döneminde duygu karmaşası yaşayabiliyoruz , karekterimiz o yaşlarda oturduğu için karekter arayışı içerisinede giriyoruz ve karma karışık bir dönem geçiriyoruz. Ama hepsi belirli bir yaştan sonra kendini toparlayacak , serilip serpilecektir. :)

Sadece sabırlı olun , kızlara olan ilginizi azaltın işler yoluna girer m.etmeyin :)

Etrafımda kezban olmayan her kıza yer var. :)) Yeterki bir tarafları kalkmış olmasın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al