wmaraci reklam

The Walking Dead Sezon Arası

6 Mesajlar 1.936 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)

The Walking Dead geçtiğimiz hafta sezon arasına girdi. İlk sezonu 6 bölüm olan dizi beni çok şaşırtıyor. Bir sezon 6 bölüm olur mu ya? Bir de bölümler 45 dk. bizim diziler olsa ohoo 90 dakika insanın beynine beynine ……. Dizi bitiyor içeri giriyorum yanık beyin kokuyor ortalık. Dizinin 7. bölümde sezon arasına girmesi beni deli etti açıkçası. 13 şubata kadar onların keyiflerini bekleyeceğiz. Dizi zaten 45 dakika tek sezonda 6 bölüm çekiyorsunuz. ÇizgiFilm mi bu arkadaş.

Zaten 2. sezonda da bir Sophia dır aldı gitti diziyi. Yarım sezon boyunca Sophia peşinde koştuk. Sonunda burunlarının dibinden çıkınca çok koydu bana. Boşuna izledik dedim. 7 bölümün sadece son bölümü izleseydiniz tüm sezonu anlardınız öyle bir yarım dönemdi. Dizi güzel dedikçe mahvettiler. Kurgu yine mükemmel dizi mükemmel teknik mükemmel de şu süreler çok zorluyor beni. Yeni gelin gibiler nazlanıp duruyorlar. İlk sezonu tekrar tekrar izledim. 2. sezona gerek yokmuş aslında . Hem çok aksiyon var hem kurgu çok iyi hemde çok hızlı ilerliyor ilk sezon. 2. sezon tatil sezonu resmen. Üstüne birde tatile giriyorlar. Zaten 2. sezon boyunca yattın sen ne yaptın ki Sophia diye bağırıp durdunuz onu bizde oynardık.

Neyse ki iyi haberlerde alıyoruz arada. Dizinin yönetmeni veya yapımcısı şimdi hatırlamıyorum 2. yarıda izleyicilerin çok eğlenecekleri söylemiş. Bekliyoruz bakalım inşallah dediği gibi olur. Ayrıca 18 – 49 yaş ortalamasında en çok izlenen dizi olmuş The Walking Dead buda bizi sevindirdi. Bu gelişmenin üstüne de 3. sezon garantisi çıkmış dizinin. Umarım bu hızla gider hep. Bunlar beni gerçekten sevindiriyor. Bu diziyi seviyorum…

Kaynak

wmaraci
reklam

dalga266 dalga266 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
türkçemi bu yoksa alt yazı

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Evrimi bambaşka kocaman bişey(köpek veya insan olabilir) beklerken ufacık bizim kız Sophia çıktı. Harbiden dediklernizde doğru yani..

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

engin engin - Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
1. sezonda hep ilerleyecekler sandım. O çiftlik evinde takılıp kaldılar. Pek umudum yok 2.sezondan ama hadi neyse...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)

engin adlı üyeden alıntı

1. sezonda hep ilerleyecekler sandım. O çiftlik evinde takılıp kaldılar. Pek umudum yok 2.sezondan ama hadi neyse...

2.sezon bitmedimi zaten ? 3.sezona geçiliyor yada ben yanlış takip ediyorum;

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

engin engin - Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Yanlış yazmışım, Valkyrie... Teşekkürler. 2. sezon ara vemiş sanırım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al