wmaraci reklam

Bu Mail 2.Onay mı acaba ?

13 Mesajlar 2.203 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Çok ilginç sorunlarım var. Öncelikle başvuru yaptım ve sayfanın en altında bulunan içerikli bir onay maili geldi. Daha sonra siteye reklam birimleri oluşturdum ve siteye ekledim. 3 hafta geçti ben ilk onay sanıyorum ve daha ikinci onayı beklediğimi sanıyorum. Bir baktım adsenseye reklam birimlerine, reklam birimlerim yok. Eklemediğimi düşündüm ve tekrardan ekledim. 2 hafta sonra tekrardan silinmiş durumda. Fakat mail'de onaylandığını ve 1 saate kadar reklamları görebileceği yazıyor. Ama adsense penceresinde ise aşağıdaki yazı yazıyor. Ne yapabilriim arkadaşlar ?

Adsense penceresinde yazan yazı :
İçerik için AdSense başvurunuz hâlâ inceleniyor. Hesabınız tamamen onaylanana veya reddedilene kadar yalnızca boş reklamlar göreceksiniz. Daha fazla bilgi edinin.

1 defa gelen mail :

Tebrikler! AdSense hesabınız, web sitenizde AdSense reklamları göstermek üzere onaylandı. Birkaç saat içinde, etkin reklamlar görmeye başlayacaksınız.

Yeni bir İçerik için AdSense yayıncısı olarak tüm bilmeniz gerekenleri ayrıntılarıyla öğrenmek için http://support.google.com/adsense/bin/static.py?hl=tr&page=checklist.cs&tab=1187443&from=1187514&rd=1 adresinden AdSense Akademisi'ni ziyaret edin.

Onaydan sonra bile tüm hesapları politikalarımızla uyumlulukları açısından düzenli olarak incelemekteyiz. Herhangi bir ihlal saptanması durumunda, hesabınız onaylanmayabilir veya sayfalarınıza reklam sunumu durdurulabilir. Herhangi bir noktada reklamları görememeye başlarsanız, AdSense hesabınızda oturum açarak gösteriliyor olabilecek mesajları incelemenizi öneririz.

ÖNEMLİ NOTLAR:

* Reklamlar görünmeye başladıktan sonra, test etmek amacıyla bile olsa lütfen kendi reklamlarınızı tıklamayın. Kendi reklamlarınızı tıklamak AdSense program politikalarına (https://www.google.com/adsense/policies) aykırıdır.

* AdSense kodunu, program politikalarımıza uygun yeni bir sayfaya veya siteye istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz. Bu işlemi tamamladıktan sonra bize haber vermeniz veya yeni bir hesap için başvurmanız gerekmez. Tamamen onaylanmanızdan sonra, kodu istediğiniz kadar çok sayfanıza ekleyebilirsiniz. Lütfen tarayıcımızın, reklam kodunu yerleştirdiğiniz tüm web sayfalarına erişebildiğinden emin olun. Ayrıntılar için http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?answer=10532 adresini ziyaret edin.

Başka sorularınız mı var? http://support.google.com/adsense/?hl=tr adresindeki Yardım Merkezimizde veya http://adsense-tr.blogspot.com adresindeki AdSense blogunda sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sorularınızı http://www.google.com/support/forum/p/AdSense?hl=tr adresindeki AdSense Yardım Forumu'na da gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Tebrikler! AdSense hesabınız, web sitenizde AdSense reklamları göstermek üzere onaylandı. Birkaç saat içinde, etkin reklamlar görmeye başlayacaksınız.

Hayırlı olsun. Bol kazançlar Efenim :) ONAY ALMIŞSINIZ.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

Sporland Sporland Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Çalışmıyorum
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 0 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Çok karışık anlamadım bir şey :(

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun. Bol kazançlar Efenim :) ONAY ALMIŞSINIZ.

Hocam onay almış gibiyim ama siteye eklediğimde reklamlar görünmüyor ? ben bu maili aldıktan sonra 5 hafta geçti. Ama sitede reklamlar görünmüyor ?

Ek Olarak:

Sporland adlı üyeden alıntı

Çok karışık anlamadım bir şey :(

Hocam adsenseye başvurdum, anakonuda yazdığım mail geldi ilk seferde. Ben ilk onay sandım ve ikinci onay için reklam kodlarını ekledim. 3 hafta sonra oluşturduğum reklam birimleri silinmişti. Sonra tekrardan oluşturdum ve 2 hafta bekledim. ve bu iki hafta sonrasında tekrar reklam birimlerim silinmişti.

Maile bakarsak onaylanmış fakat sitede reklamlar neden görünmüyor ??

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Hocam ben anlamıyorum.. Gerçekten ya mantık erdiremiyorum. (Kastım Biliyorum ama bu sorun bende mi var yoksa genelde mi ) Şimdi Adsense diyorsunuz. Ben Adsenseye Sitemi gönderdiğim zaman Gönderme Zamanım Gece saat 23:00 suları desek. Sabah hesap onaylanıyor. Reklam birimleri Oluşturarak Siteme Attığım zaman Reklamlar görünüyor ve Ardından 1 saat sonra reklamlar ilk oluşturduğum reklam birimlerinde yeni yazıyor. ve dediğim gibi 1 saat sonra etkin yazıyor ve kazanç sağlamaya başlıyorum ama bakıyorum çoğu konu açanlara, 1 Hafta hesap onayı, 2 hafta reklam onayı ben halen anlamış değilim :D Siteden siteye fark olduğunu biliyorum da bu kadar da değildir herhalde. Bu yazdıklarıma birileri cevap versin haksızzsın deyin haklısın deyin yada sen farklı düşünüyorsun deyin yada sen birşey bilmiyorsun deyin ama birşeyler deyin ya :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Hocam ben anlamıyorum.. Gerçekten ya mantık erdiremiyorum. (Kastım Biliyorum ama bu sorun bende mi var yoksa genelde mi ) Şimdi Adsense diyorsunuz. Ben Adsenseye Sitemi gönderdiğim zaman Gönderme Zamanım Gece saat 23:00 suları desek. Sabah hesap onaylanıyor. Reklam birimleri Oluşturarak Siteme Attığım zaman Reklamlar görünüyor ve Ardından 1 saat sonra reklamlar ilk oluşturduğum reklam birimlerinde yeni yazıyor. ve dediğim gibi 1 saat sonra etkin yazıyor ve kazanç sağlamaya başlıyorum ama bakıyorum çoğu konu açanlara, 1 Hafta hesap onayı, 2 hafta reklam onayı ben halen anlamış değilim :D Siteden siteye fark olduğunu biliyorum da bu kadar da değildir herhalde. Bu yazdıklarıma birileri cevap versin haksızzsın deyin haklısın deyin yada sen farklı düşünüyorsun deyin yada sen birşey bilmiyorsun deyin ama birşeyler deyin ya :)

Hocam ben de böyle diyenleri anlamıyorum. Siteme günde 3K-4K arasında ziyaretçi mevcut. nası böyle sorun olur bilmiyorum.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Al ben söylim. Şanslısın :) Site içeri elbette önemli ama sitenin hemen incelenmesi Şans Bana göre :)

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

Hocam ben de böyle diyenleri anlamıyorum. Siteme günde 3K-4K arasında ziyaretçi mevcut. nası böyle sorun olur bilmiyorum.

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Al ben söylim. Şanslısın :) Site içeri elbette önemli ama sitenin hemen incelenmesi Şans Bana göre :)

Demekki Şans yanımda :D Ne yapsam Adsense Hesapları açıp satsam mı ne :P

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar benim konuma da bir fikir verin ? Adsensem onaylanmış gibi duruyor. ama 1.5 aydır reklam eklememe rağmen sitede reklam görünmüyor ? neden ?

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Site adresinizi Pm alabilirmiyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al