MERHABALAR!

Google News 🥇 Indexing API 🥈 Golden Ratio Başlık Eğitimi 🥉

🏆 Hepsi Sadece 400 TL 🏆

Tüm Dillerde Hizmet!

Hatırı sayılır masraflar dahilinde açtığımız web sitelerimiz için ilk hedef Google'da görünebilmek takdir edersiniz.
Bu noktada; Google News onayı / Indexing API kurulumu kalıcı çözüm sağlayabilmekte.
Bu konuda desteğe ihtiyaç duyan veya bu konfigürasyonlara vakit ayıramayan arkadaşlar için makul bir fiyata hepsi bir arada hizmetimi alakanıza sunuyorum.

Konularımı takip eden arkadaşların anımsayacağı üzerine yıllardır web siteleri projelendiriyor ve forumda pazarlıyorum, bu projeler %100 bir istatistikle kısa sürede Index alan, console akışı kısa sürede başlayan projeler olmakta. Bu ihtiyaçlarınızı memnuniyetle üstlenirken console, publisher ve ilgili diğer kanallar dahilinde optimizasyon tavsiyelerimi de sizlerle paylaşıyor olacağım.

Neden ben? Klişe değil, okuyunuz... 

Sitenizde şu olmalı, bu olmalı demiyorum!
Onay ve kurulumlar için ihtiyaç olan basic hazırlıkları (min içerik gereksinimi, feed ayarları, logo optimizasyonu, künye / sayfa vs.) bizzat yapıyorum!
Bunun dışında bu hizmeti veren herkes gibi %100 onay garantisi sunuyorum elbette.

Google News hesabınızı onaya gönder butonunu görene kadar değil,
onay sonrası stabil indeks alabilmeniz adına fayda sağlayacağınız ince optimizasyonlar ve yardımcı eklentiler dahilinde kuruyorum.

Indexing API kurulumunuzu da kusursuz bir şekilde tamamlayıp sizlerden;

GERÇEKTEN HİT ALABİLECEĞİNİZ BAŞLIK BULMA (GOLDEN RATIO) EĞİTİMİ için Anydesk rica ediyorum.
Eğitimin içeriği Semrush üzerinden sıralama ve dolayısıyla trafik alabileceğiniz başlıkları filtreleme üzerinedir.
İşe yaradığını derhal görecek ve artık her biri birer niche olan kendi başlıklarınızı çıkarabileceksiniz.

GOLDEN RATIO BAŞLIKLARLA İLERLEDİĞİMİZ SİTELERDEN ÖRNEK RAPORLAR

spoiler göster

İletişim

E-POSTA: upvote@outlook.com.tr