Merhaba arkadaşlar, ben çoğunuzun tanıdığı eşikli reklam uzmanı Prof Reklam!

27 KASIM itibariyle elimde 2 adet eşikli Google Ads hesabı açma methodu mevcuttur.İki method fiyatı farklıdır;

Bir methodumuz 100 İsrail Şekeli (Yaklaşık 800₺ ) bakiye vermektedir.
Diğer methodumuz 50 Amerikan Doları bakiye vermektedir.

Benden bu eğitimlerden birini aldığınız takdirde sizlere, sınırsız sanal kart oluşturma methodu, askıdan çıkarma eğitimi, Ads ile ilgili güncel genel teknik bilgile gibi eğitimleri de sunacağım.
50 dolar eşik için VDS AÇMA, Domain alma ve Hostinge kurulum eğitimleri de mecburi olarak verilecektir.

Sizlerden tek ricam öncelikle YouTube kanalımı araştırarak yazmanız.Videolarımı izledikten sonra yazmanızı rica ediyorum. Bu sayede beni tanımayan arkadaşlarda hem tanımış olacak hemde güven sorununu bir nebze olsun çözmüş olacağız. 

Benden method alın veya almayın fakat forumda tek seferlik başka bilgilerle kayıt olup insanları dolandırıp sonra ortadan yok olan arkadaşlarla ticaret yapmayın. Ben burada kurumsal üyeyim ve uzun süredir bu işin içindeyim hakkımda şikayet göremezsiniz. Dediğim gibi ticaret yaptığınız insanı araştırmanız doğru olacaktır.

Bu eğitimle gerçekten istediğiniz her ürünü satabilir veya kendi uygulama ve sitelerinize neredeyse bedavaya reklam verebilirsiniz. FİYAT BİLGİSİ İÇİN TELEGRAMDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

TELEGRAM: turkdevils
YOUTUBE : 
https://www.youtube.com/@CelalAsena/videos linki ile ulaşabilirsiniz. Veya "PROF REKLAM" yazmanız yeterlidir.

Eğitimlerimiz günceldir.