wmaraci reklam

Türkçe Dizin Sitesi

37 Mesajlar 5.335 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sefagedik sefagedik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)
Türkçe Dizin Sitesi

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır kaynak paylaşımında bulunmuyordum. Bu sunacağım kaynak backlink kaynağı değildir. Sadece sizlerde destek bekleyen bir yapılanmadır.

http://www.opdip.com

Çoğunuz duymuştur, dmoz alternatifi olarak düşünüyorum oldukça da beğeniyorum. Editör olun, siteler ekleyin, bu siteyi benim gibi bi yerlerde paylaşın ki bizim de bi dmoz'umuz olsun :)

İyi akşamlar
NovaCep nettebugun tezyazimerkezi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Dizin yönetiminde bulunuyor musunuz bir bağlantınız var mı acaba?

• Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)
Editör'üm sadece

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)

Nasıl editör olabilirim. Kriterler nedir?

https://populertarim.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)
Açık Dizin Projesi (Open Directory Project) Editörü olmak

OPDIP Editörlüğü Türkiye'nin dört bir yanında yer alan binlerce kişi için zevkli ve ilginç bir hobidir. OPDIP Editörü olmak, takım halinde çalışmayı, yeni siteler bulmayı ve bunları mantıksal bir kategori düzeni içerisinde listelemeyi, listelenen sitelerin de OPDIP'e uygunluğundan emin olmayı gerektirmektedir. Başvurunuzu yapmadan önce şu uyarı ve önerileri lütfen okuyun.

Başvuru için Uyarılar ve Öneriler

Genel Bilgiler

Sitenizin OPDIP'de yer alması için editör olmanız gerekmemektedir. Eğer amacınız bu ise, lütfen editörlük başvurusunda bulunmayınız.
Kategori İçinde 50'den az site olan bölümlere başvurursanız editör olarak kabul edilme şansınızı arttırmış olursunuz.
Eğer zaten OPDIP editörü iseniz bu formu kullanmayın, onun yerine Editör ekranındaki "Yeni Kategori Talebi" formunu kullanın. Eğer şifrenizi unuttuysanız size e-posta ile gönderilmesini isteyebilirsiniz. Bir editör birden fazla kullanıcı ismine sahip olamaz. Birden fazla kullanıcı ismine sahip olmak OPDIP'den uzaklaştırılmak için geçerli nedenler arasındadır.
Eğer 15 gün içerisinde sisteme giriş yapmazsanız, kullanıcı hesabınız zaman aşımına uğrayacaktır. Ayrıca ilk girişinizi takiben en az her 15 günde bir sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer hesabınızın zaman aşımına uğradığına inanıyorsanız, aşağıdaki formu doldurun. Eğer kullanıcı hesabı kapatılmış veya zaman aşımına uğramış bir editör iseniz, yeni bir başvuru formu doldurun.

Başvuru Formunun Doldurulması
Başvuru formunun tamamen doldurulması gerekmektedir.
Başvurunuz ne tür bir editör olacağınızın iyi bir göstergesi olarak görülmektedir. Yazım veya dilbilgisi hataları ile dolu, zayıf, veya sadece sitelerin promosyonunu yapmak amacı ile doldurulmuş başvuruların onaylanması olası değildir.
Başvurunuzda 2 örnek URL (site adresi) vermeniz istenecektir. Bu sitelerin başvurduğunuz kategoriye uygun, kaliteli, ve bu kategoride henüz listelenmemiş siteler olmaları gerekmektedir. Ayrıca, en az ikisinin kişisel veya iş ilişkiniz olmayan sitelerden seçilmiş olması da başvurunuzun kabul edilmesinde yararlı olacaktır.
2 adet örnek URL (web sitesi) vererek, bize
kategoride ne tür sitelerin listelendiğini ne kadar kavradığınızı
kaliteli siteleri seçmekteki kabiliyetinizi, ve
iyi ve kullanışlı açıklamalar yazabildiğinizi gösteriyorsunuz.
World/ kategorisi dışında kalan tüm kategorilerde listelenecek sitelerin Türkçe içeriklerinin olması ve açıklamalarının Türkçe yazılması gerekmektedir. Türkçe dışında bir dilde yazılmış olan tüm sitelerin World/[Uygun Dil] altında uygun bir kategoride yer almaları ve açıklamalarının o dil ile yazılması gerekmektedir.
Eğer herhangi bir web sitesi ile ilişkiniz varsa (editör, webmaster, yazar, veya iş sahibi olarak) bunu başvurunuzda açıklamanız gerekmektedir.
OPDIP'yi tüm kullanıcılar için tarafsız ve kapsamlı bir dizin yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız. OPDIP hiç bir şekilde, site promosyonu veya reklamı amacı ile, veya haksız gelir sağlamak için kullanılamaz. Ana amacı kendi veya müşterilerine ait sitelerin tanıtımını ve reklamını yapmak olan, veya rakip şirketlere ait sitelere karşı kasıtlı ayrımcılıkta bulunan editörler anında OPDIP'den çıkarılacaklardır.

Başvurunun Gözden Geçirilmesi
Başvurunuz bir veya daha fazla OPDIP editörü tarafından gözden geçirilecektir. Başvurunuz verdiğiniz yanıtlar baz alınarak değerlendirilecektir. Her başvuru birbirinden farklı olduğundan, kabul edilebilir bir başvuru için sihirli bir formül bulunmamaktadır. Her başvuru tek tek incelenir. OPDIP'e katkıda bulunabileceğine inandığımız herkesi kabul etmek için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Başvurunuz reddedilirse, tekrar başvurabilirsiniz.

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
Ben de çok beğenip destek olunması gerektiğini düşündüğüm için wm forumlarımda paylaşmıştım geçen yıl. Ekibi tebrik ediyorum.

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
Teknoloji bölümüne başvuru yaptık bakalm :)

• Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)

erkolay adlı üyeden alıntı

Ben de çok beğenip destek olunması gerektiğini düşündüğüm için wm forumlarımda paylaşmıştım geçen yıl. Ekibi tebrik ediyorum.

Yapılması gerekende bu hocam bende sizi tebrik ediyorum

Ek Olarak:

ibrahimgun adlı üyeden alıntı

Teknoloji bölümüne başvuru yaptık bakalm :)

Başarılar dilerim o zaman :) - Başvurunun hızlanması için kamil@tellioglu.net mail atabilirsiniz.

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)

seocutasarim adlı üyeden alıntı

Yapılması gerekende bu hocam bende sizi tebrik ediyorum

Ek Olarak:

Başarılar dilerim o zaman :) - Başvurunun hızlanması için kamil@tellioglu.net mail atabilirsiniz.

Teşekkürler hemen atıyorum.

• Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 13, (%100)
Destek ve siteye yardım amaçlı forum ve bloglarda paylaşalım arkadaşlar, unutmayın Türk'ün Türkten başka dostu yoktur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al