wmaraci reklam

Alkol Yasası Yürürlüğe Girmiş?

37 Mesajlar 6.773 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Rastignac Rastignac .chame Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
İnternette aradım, bulamadım. Televizyonu da pek açmam, zaten haberleri kaçırmışımdır. Sosyal medyada görmüş, bir arkadaşım alkol yasası yürürlüğe girdi, dedi. Konu hakkında bilgisi olan biri bu yasanın içeriğini bize anlatabilir mi? Google' a yazdığımda eski haberler çıkıyor. Yasayı tartışma bakımından da iyi olacağını düşünüyorum bu konunun açılması. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

e yemeksepeti e yemeksepeti Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 19 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23355362.asp

Yuh be kardeşim bukadarıda fazla olmuş biraz, sokak da içmeyi yasaklayın yeter
Rastignac

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

e yemeksepeti adlı üyeden alıntı

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23355362.asp

Yuh be kardeşim bukadarıda fazla olmuş biraz sokak da içmeyi yasaklayın yeter

Teşekkürler paylaştığın için. Resmen Arabistan' a çevirecekler burayı. İnsanların hareketlerini kısıtlama haklarını nereden buluyorlar anlamıyorum. Kanun yaparsın ama kişisel düşüncelerin uğruna değil. Yazık... Şeriat bekliyor bizi resmen.
mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

e yemeksepeti e yemeksepeti Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 19 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Rastignac adlı üyeden alıntı

Teşekkürler paylaştığın için. Resmen Arabistan' a çevirecekler burayı. İnsanların hareketlerini kısıtlama haklarını nereden buluyorlar anlamıyorum. Kanun yaparsın ama kişisel düşüncelerin uğruna değil. Yazık... Şeriat bekliyor bizi resmen.

Katılıyorum kardeşim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
CHP’li Dilek Akagün Yılmaz da, “4. Murat döneminde alkol, tütün ve kahveye yasak getirildiğini” anımsatarak, “alkol ve tütünü yasakladınız, merak ediyorum kahveyi ne zaman yasaklayacaksınız” dedi.
Yakında... Yavaş yavaş... :) Kendi geleceğini düşünmeyen tek millet biziz sanırım. Her şey menfaat olmuş. Ne kötü.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Yasak olan herşey daha çekici olur, yobaz zihniyetidir, içki satışları patlar, daha kötü bir hal alır. Çok gördük ağzında afyon sakızı çiğneyip poz veren arapları fotoğraf karelerinde, tarikatlarda, haşhaşi güzergahlarında.. Baskılayıcı, yaptık oldu zihniyeti sömürür bizim değerlerimizi; fazladır bu tarz keskin uygulamalar milletime!
Rastignac

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

blogesinti blogesinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)
Kısacası şuanda yüce Türk Milletinin başında olan cahil KİŞİLER! ağlak kişilerin sunduğu bir önerge yada ne denilir bilinmez.

Ya yemin ediyorum bu sadece gündem değiştirmek için değilse bir şey bilmiyoruz biz. %50 ' miz yine uyuyor. Buna bende dahil...

Reyhanlı olayı belgelerle açıklığa kavuşuyor. Şimdide Türkiye'nin en çok tüketileni alkole mi sardılar.
isousluer mujdatsayar Rastignac

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

blogesinti adlı üyeden alıntı

Kısacası şuanda yüce Türk Milletinin başında olan cahil KİŞİLER! ağlak kişilerin sunduğu bir önerge yada ne denilir bilinmez.

Ya yemin ediyorum bu sadece gündem değiştirmek için değilse bir şey bilmiyoruz biz. %50 ' miz yine uyuyor. Buna bende dahil...

Reyhanlı olayı belgelerle açıklığa kavuşuyor. Şimdide Türkiye'nin en çok tüketileni alkole mi sardılar.

Reyhanlı olayını medyaya duyurmamaya çalıştılar bir de. 57 ölü sayısı olarak bildirdiler. Tam 179 halbuki. Ve tüm mobeseler bozukmuş gibi davranıldı. İsteseler bulamazlar sanki adamı. Bu ne Suriye' nin işi ne de PKK nın, ne de Kürdün Arabın. Bu baştakilerin işinden başka bir şey değil. Ama kime anlatacaksın. Ve Reyhanlı' da patlayan bomba için Harbiye' den Antakya' dan adamları tıkadılar içeri. Tavukçu, fırıncı, kasapçı adamları. Sırf Hatay' da iç savaş çıkartmak için.
Toplum menfaat düşünüyor, kendi çocuklarının geleceğini düşünmüyor. Forumun başını ağrıtmayalım çok, doğru konuşup. :) Artık birilerinin ciddi anlamda buna dur demesi gerekiyor, bunu biliyorum.

seoturkiye seoturkiye Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
yok artık alkol yasak mı bu insanın kişisel tercihidir allahla arasındaki şeyede mi karışıyolar ne bu hadsizlik o kadar şey yazılır çizilir seçim olsun yine oy alırlar

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Peki bir kişi de çıkıp sormaz mı "Gece kaçtan sonra vatan topraklarını satmak yasak?" diye... Kömür var, erzak var, seçim günlerinde teşvik nitelikli altın varken bize bunlar müstehak. Ha bu arada ben senede en fazla 3-4 kere alkol alan bir insanım.
Rastignac

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al