wmaraci reklam
lidertakipci

Araç Muayene Randevusu Alırken Para Ödemeyin Dolandırılmayın

7 Mesajlar 2.206 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)
Bu gün şans eseri yeni bir **************lık şekli ile karşılaştım aracımın muayene zamanı geldiği için online randevu almak istedim tabi site adresini tam hatırlayamadığım için google'dan arama yaptım baktım sponsor link verilmiş bir kaç site buldum http://tuvturkrandevu.web.tr adresine girip baktığımda tuvturk sitesinin eski tasarımının bire bir aynısının yapıldığını gördüm inandırıcı olması içinde web.tr adresini almışlar ki görenler sondaki .tr uzantısını görüp inandırması daha kolay olsun diye

siteye girip biraz inceledim sahte plaka ve ruhsat bilgileri verdim site hemen kabul etti orjinal sitede bu bilgileri yanlış verdiğinizde kesinlikle hata verir daha sonra karşıma hemen ödeme sayfası çıktı muayene randevusu ücretsizdir orda durum kendisini iyice belli etti zaten

amaç tabiki sizden ücretsiz olan bir uygulama için ücret almak sonra sizin bilgileriniz ile orjinal tuvturk sitesine girip bilgileriniz ile ücretsiz randevu alıp size mail atacaklar sizde tabi hiç şüpelenmeyeceksiniz randevu aldım diye lütfen dikkat edin orjinal site adresi TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları - Anasayfa dir işlemlerinizi lütfen http://www.tuvturk.com.tr adresi dışında bir yerden yapmayınız ve hiçbir siteyede bu işlem için ücret ödemeyiniz ve tanıdıklarınızıda bu durumdan haberdar ediniz konuyu kendi sitelerinizde link belirtmedende paylaşa bilirsiniz yeterki birçok insan görsün ve para vermesin

Kaynak

www.parkpera.com
wmaraci
reklam

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)
Şeref yoksunluğundan başka bir şey değil.
Onayladığı bilgilere bakın:

Kredi kartı **************lık yollarından biri.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Orifame Orifame Oriflame Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oriflame Danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 69 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
aynı şekilde bir kaç site daha var. Birisi 13 diğeriyse 10 TL randevu ücreti alıyor.
Belki de sadece randevu hizmeti için ücret alıyorlardır. Kredi kartı **************lığı yapmıyorlardır.

berkangndz berkangndz Php & Swift Developer Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 366
  • Beğeniler 175 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
verdiğiniz sitede o bölümde randevu alırken şu bölüm üzerinden alıyor iframe olarak eklenmiş sanırım : https://aracmuayenerandevual.net/odeme2/online.php

wmaraci
wmaraci

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Normal bizim millet de hertürlü **************lık kul hakkı yeme işlerinde üstün akıl çalışır sorsan müslüman bir ülke, kesin o kurumda çalışan birinin aklına gelmiştir bu çakallık.
prisoner

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
bi küfür edip geliyorum

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)
Bugun arkadaşlar ile konuştum birçok fark etmediği için parayı ödemişler hatta bir akrabamın kızıda inanıp ödeme yapmış birde ilk sırada çıkmak için google adwords kullanmışlar sayfalarındaki bazı kelimeleri kalın harfle yazıp google seo çalışması bile yapmaya kalkmışlar

www.parkpera.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al