wmaraci reklam

Aradığınız Heycan İddaada mı ?

3 Mesajlar 865 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
Merhaba Arkadaşlar Sizlere düşündüm taşındım bir konu hakkında bilgilendirme amaçlı bir makale yazayım dedim.Wmaracinda bazı arkadaşların tavsiyesi ile kelimelerimi düzgün seçmeye özen göstereceğim.Herhalde bu benim en özen gösterdiğim makalem olucak.Şimdi bildiğimiz üzre iddaa diye bir şey var.Bu iddaa sayesinde trilyonerde olabilirsiniz fakirde.Peki sizce bu iddaa haram mıdır ? Bence bu oyun şans oyunudur ve tabiki öyle şans oyunlarının hepsi haramdır.Milli piyangoda haramdır.Düşünsenize bir iş adamı çalışıyor yıllarını şirketine adıyor çaba sarf ediyor ve zengin oluyor hakettiği paraya kavuşuyor.Ve aranızdan birkişide gidiyor bir bilet alıyor ve milli piyango ona vuruyor ve adam trilyoner oluyor.Sizce bu hak mıdır? Tabiki laf bana düşmez ama ne bileyim içimde bilgilendirme aşkı var sanki.İddaa da buna benzer bende oynamıştım fakat baktım bu işin sonu hayır değil ve bıraktım.Ve kendim ile gurur duyuyorum.Ve şuanda bir şeyleri belirleme aşamasında olan benimle yaşıt olan kişilere söylüyorum doğru yolu kalbiniz seçecektir.Fazla sizi sıkmak istemiyorum fakat gençlerimiz kandırılıyor ve kötü yola sürükleniyor.Ve son günlerde bir de reklam çıktı.Gerçekten çok sürükleyici bir reklam yapmışlar adamlar helal olsun.Bir kötü içerik bu kadar iyi gösterilebilir diyorum başkada bir şey demiyorum.Söylenecek fazla bir söz kalmadı.Ve O tahrik edici reklamıda aşağıya koyayım.

Herşey için Teşekkür Ederim Saygılarımla

Kaynak : http://tikyweb.com/aradiginiz-heycan-iddada-mi

wmaraci
reklam

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)
Blogundaki kodlar burada işlemediği için yazı çok değişik bir halde BBCODE kullanırsan sevinirim.
Genc

kişi bu mesajı beğendi.

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
Düzelten Kişi İçin Teşekkür Ederim Artık nasıl video koyulacağınıda öğrendim teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al