wmaraci reklam
lidertakipci

Fatih Terim’in sözleşmesi 2 yıl uzatıldı!

2 Mesajlar 787 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

Galatasaray ’da beklenen gelişme gerçekleşti. Uzun süredir spor gündemini meşgul eden Fatih Terim’in Galatasaray ’da sözleşme durumu netlik kazandı. Sarı-Kırmızılı kulüp tecrübeli hocanın sözleşmesini 2 yıl uzattı. A Milli Takım teknik direktörlüğü görevini kabul etmesinin ardından sezon sonu Galatasaray ’dan ayrılacağı yönünde dedikodular dolaşan Fatih Terim’in sözleşmesi Ünal Aysal ’ın görev süresi olan Mayıs 2016′ya kadar uzatıldı.

Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim ile bir araya gelen Ünal Aysal , tecrübeli teknik adamla hem sözleşme durumunu hem de transferi görüşmüştü. Daha önce yaptığı açıklamalarda “Fatih Terim ile aramızda sözleşme problemi olmaz, ben görev yaptığım sürece Fatih Terim bizim hocamız olacak” diyen Ünal Aysal , bu sözünü resmiyete dökmüş oldu.
2011-2012 sezonu öncesi 3. kez Galatasaray Teknik Direktörlüğü görevine gelen Fatih Terim 3 yıllık sözleşme imzalamıştı. Fatih Terim’in sözleşmesinin sezon sonu bitecek olması ve geçtiğimiz haftalarda A Milli Takım’ın teknik direktörlük görevini 4 maçlığına kabul etmesi Terim’in Galatasaray ’dan ayrılacağı dedikodularının artmasına neden olmuştu.

Kaynak: http://tcspor.com/haberler/fatih-terimin-sozlesmesi-2-yil-uzatildi

wmaraci
reklam

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
"Galatasaray beni bırakmadıkça, ben Galatasaray'ı bırakmam!" diyen İmparator'a jest.
Dreamcool

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al