wmaraci reklam
lidertakipci

Instagram hesabımın kapatılması

4 Mesajlar 622 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar

gelgiyxmcom kullanıcı adındaki hesap benim. ancak Maalesef ki kullanamıyorum Çünkü parolamı unuttum. O zaman bu hesabı açarken telefon numarası falan da kaydetmediğim için Instagram'a ulaştım ve onlar da bana kanıt olarak bize bir kağıt üzerinde falan falan bilgileri içeren bir şekilde yüzünüzün gözüktü pozisyonda resminizi gönderin dediler ki bu olayı bir çoğunuz zaten biliyorsunuz istiyor . Tabi bu s**** Instagram çalışanlarına Ben bunu gönderdim Ancak doğal olarak üstüne basarak belirtmeme rağmen bu böyleyken böyle web sitesi hesabı ancak siz benden benim resmimi istiyorsunuz Benim resmim orada yok ki nasıl karşılaştıracak sınız?
Yok abi adamları bir sürü şey yazdım bakın alan adı benim buna uygun alan adının bana olduğuna dair size alan adımın faturasını ve who is değerlerini tarafınıza ileteyim.

Kardeşim ben adamları o kadar bir şey dedim ama adamlar benimle dalga geçer gibi sonuç olarak bu hesabın size ait olduğu tespit edilememiştir dediler.
Şimdi arkadaşlar Ben size şu an kullandığım hesabın kullanıcı adını da atayım Burada da kimse yanlış anlamasın; gelgiymoda

Ben şu ana Instagram'da haşır neşir olmaya başladım ve bir şey fark ettim ki büyük e ticaret siteleri çok büyük oranla benim ilk başta Açmış olduğum ve şimdi kapatılmasını istediğim kullanıcı adı şeklinde kullanıcı adları olarak yapmışlardır Bu işi

şimdiki hesabıni bende öncekine çevirebilmek için bunun kapatılmasını istiyorum.

Lütfen bu hesabı şikayet ederek kapatılmasını sağlarsanız çok memnun olurum.
gelgiycom

Herkese teşekkürler İyi forumlar

wmaraci
reklam

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Lütfen yardımcı olun arkadaşlar şu hesabı kapatalım

ChefCetin ChefCetin thepsycopathic@gmail.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Chef
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 3, (%67)
Hocam şu siteden ip adresinizi : https://whatismyipaddress.com/tr/ip-im bulun gönderin.
Daha önce farklı cihazlardan ve , şu zamana kadar nerden oturum açtıysanız onun ip' adresini yollayın.
Ben ip adresimi , sunduğum için çalınan bir hesabı geri almıştım yardımcı olurlar.

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam dediğiniz doğru ve mantıklı ancak ben o hesabı açtığımda ki bilgisayarı bulmak imkansız! Doğal olarak ip'nin tespit edebilmemde imkansız.
değerli Forum Sakinleri
"@gelgiycom" adlı şikayet ederek kapanmasını sağlar mısınız?
Bu hesap Benim internet sitem için açtım ilk Instagram hesabı ancak Gel gelelim şifresi yok veya kullanıcı numarası falan

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al