wmaraci reklam

Nedir bu internet çilesi

4 Mesajlar 604 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

neariyon neariyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Bu kadarına pes diyeceksiniz sayfa yenileyemiyorum.öyle bir şey ki google play dan bile 1 mb bile olmayan uygulama 3 dakika sürüyor.

wmaraci
reklam

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
Her ne kadar hız testi normal gibi görünse de 2 3 haftadır beni rahatsız eden bir bağlantı var sizin dediğiniz kadar abartı bir durum yaşamadım ama genel olarak 3 haftadır rahatsız eden bir durum söz konusu. Açıkçası bende merak ediyorum sorunu halbuki 2013 ün sonuna doğru okuduğum bir haberde *****in bir anlaşma yapacaktı ve bu anlaştıkları sistem ile 2014 ün ilk çeyreğinde bağlantı hızları artıp ücretler sabit kalacaktı bir ümit onun çalışmasından dolayı mı acaba diye kendimi teselli etmekle meşgulüm göreceğiz yaza kadar.

neariyon neariyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
güncellenen uygulama ise clean master,bende son 3-4 gündür oluyor bu yoksa normalde hiçbir sıkıntı yok

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

Untouchable adlı üyeden alıntı

Her ne kadar hız testi normal gibi görünse de 2 3 haftadır beni rahatsız eden bir bağlantı var sizin dediğiniz kadar abartı bir durum yaşamadım ama genel olarak 3 haftadır rahatsız eden bir durum söz konusu. Açıkçası bende merak ediyorum sorunu halbuki 2013 ün sonuna doğru okuduğum bir haberde *****in bir anlaşma yapacaktı ve bu anlaştıkları sistem ile 2014 ün ilk çeyreğinde bağlantı hızları artıp ücretler sabit kalacaktı bir ümit onun çalışmasından dolayı mı acaba diye kendimi teselli etmekle meşgulüm göreceğiz yaza kadar.

***** anca müşterileri yolsun :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al