Dikkat! Bu eğitim sağda solda bulabileceğiniz genel bilgilerle oluşturulmuş 10-20 lira bile etmeyecek eğitimlerden değildir!

Uzun yıllardır yüz binlerce kişiye internetten para kazanmayı öğrettim. Eğer bir kere bile internetten para kazanmayı araştırdıysanız muhtemelen "Hanimiş Teknoloji" youtube kanalıma denk gelmişsinizdir.

Bknz: https://www.youtube.com/HanimisTeknoloji

4 Yıl önce ücretsiz olarak yayınladığım Youtube Eğitim Setim ile binden fazla kişi Youtube'dan para kazanmaya başlamıştı. Bknz: http://bit.ly/2w47LeV

Şimdi ise haftada sadece 1-2 saat uğraşarak sürdürebileceğim (daha fazlasını istediğim için daha çok çalışıyorum) ve 80 bin abonem olmasına rağmen aylık 70.000₺'nin üzerine çıkan gelirler elde ettiğim bir Youtube kanalına sahibim. 4-5 Milyon aboneye sahip olup da benim elde ettiğim gelirleri elde edemeyen Youtuber'lara şahit oldum. Bir kaç ay önce hazırladığım güncel Youtube Eğitim Setimde sadece kanal geliştirmeyi değil ciddi miktarlarda para kazanmayı öğretiyorum. Hatta eğitim içerisinde öyle videolar var ki 4000 saat ve 1000 abone kuralını karşılamayan kanalların bile para kazanmasını sağlayacak.

Açıkçası böyle bir eğitimi bu kadar komik bir fiyata satmak büyük bir gönül zenginliği ve bunu yaptığıma pişmanım ama piyasaya çoktan bu fiyata çıkardığım için fiyatını şimdilik değiştirmiyorum.

Öncelikle bu eğitimi 100TL'lik Youtuber katıl üyelerime özel olarak açmıştım fakat sadece 30 gün erişebiliyorlardı. Şimdi bu eğitimi shopier mağazama ekledim. Ömürlük erişim, taksitle satın alma imkanı gibi seçeneklerle birlikte yine aynı fiyattan yani 100TL'den satışa koydum. Bir kaç gün içerisinde fiyatı 125₺ olarak güncelleyeceğim ve daha sonrasında kademeli olarak fiyatı arttıracağım.

Almak isteyenler acele ederek 100TL'lik fiyatı yakalayabilirler. HEMEN AL👉 https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=20060301

(Ürünü aldıktan sonra 31 videoluk eğitim mail adresine gelecek.)

VE UNUTMAYIN! Bir kere satın alırsanız ömür boyu yeni eklenecek video ve güncellemelere erişebileceksiniz! Bu yüzden eğitim ucuzken almanızı şiddetle öneririm.

Video içeriklerini ve sürelerini görmek isteyenler buradan eğitime göz atabilirler: https://www.youtube.com/playlist?list=PLLi4BRzVpb_tilDRTvoJ7UL59kjr79Ui- 

İÇİNDEKİLER👇

• 1) YouTube'da Başarıya Giden İlk Adım: Size Uygun Kanal Kategorisini Belirleme ve İsim Seçimi {1}
  • 2) YouTube Yolculuğunuzun Başlangıcı: Kanal Oluşturma Adımları {2}
  • 3) YouTube Kanalınıza Kişisel Dokunuş: Program Kullanmadan Profil ve Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır? {3}
  • 4) Gerekli Ekipmanlar: Hangi Kameralar, Mikrofonlar ve Aydınlatmalar En İyi Sonucu Verir? {4}
  • 5) Videolarınızda Profesyonel Görünüm: Basit Video Düzenleme Taktikleri {5}
  • 6) YouTube'da Video Yükleme ve SEO Ayarları Kılavuzu: Doğru Adımlarla Başarıya Ulaşın {6}
  • 7) Daha Fazla Tıklama, Daha Fazla İzlenme: Programsız Thumbnail Yapımı {7}
  • 8) Video Yayınladıktan Sonra İlk 72 Saatin Önemi ve Sırrı {8}
  • 9) YouTube'da hit kasmak nedir? {9}
  • 10) Topluluk Sekmesi Nimetinin Kimse Farkında Değil - Şaşıracaksınız! {10}
  • 11) YouTube'da Video Yayınlama Saati Hilesi {11}
  • 12) Kanalımı Büyütmek İçin Neden Ayda 10.000TL Harcıyorum? {12}
  • 13) YouTube Videolarınızı İlk Sayfada Çıkaracak Sırrı Keşfedin VidIQ Yardımcı Eklentisi: {13}
  • 14) YouTube'da Viral Video Yapmanın Sırrı: Oynatma Listeleri İle Tıklama Rekorları Kırın {14}
  • 15) YouTube Kanalınızı Renklendirin: Telifsiz Ses, Video ve Görsellerle Yaratıcı İçerikler Oluştur {15}
  • 16) Shorts İle Milyonlara Ulaşın: YouTube Kanalınızı Kısa Videolarla Nasıl Patlatırsınız? {16}
  • 17) Youtube'dan Para Kazanmak: Adsense Başvurusu Nasıl Yapılır? {17}
  • 18) Vergi Yükünden Kurtulun: YouTube'da Gelir Elde Ederken Vergi İstisnası Nedir? (ONLİNE BAŞVURU) {18}
  • 19) İnternet üzerinden Vergi İstisnası Belgesi Alma Rehberi: Detaylı Anlatım {19}
  • 20) Kanalınızda Sınırsız Potansiyel: Katıl Üyeliği ile YouTube'dan Nasıl Para Kazanırsınız? {20}
  • 21) Kanalınızı Kazanç Makinesine Dönüştürün: Sponsorluk ile Para Kazanma Yöntemleri {21}
  • 22) Yayın Planı ve İstikrar: YouTube'da Büyümenin Anahtarı {22}
  • 23) YouTube'da Reklam Trendlerini Kullanarak Gelirinizi Artırın {23}
  • 24) 3 Ayda Sokakta Tanınır Hale Gelin! (Sizi Tüm Türkiyeye Tanıtacak Andrew Tate Stratejisi) {24}
  • 25) Youtube Para Kazanmanız Kapalıyken Bile Para Kazanabileceğiniz 15 Yöntem {25}
  • 26) Affiliate Marketing'in Sınırlarını Zorlayarak Youtube'dan Nasıl Para Kazandım? {26}
  • 27) YouTube'da Viral Olmak İçin Algoritmayı Kullanma Sanatı {27}
  • 28) Yeni Video Fikirlerini Bulmak Ve Hızlı Büyüten İçeriklere Odaklanmak {28}
  • 29) Sosyal Medyada Paylaşım Yaparken Dikkat! {29}
  • 30) Başlangıcın Sonu {30}
  • 31) Videoyu Gizleyip 3 Ay Sonra Herkese Açık Yaparsak Ne Olur? (ESKİSİNDEN 15 KAT FAZLA İZLENDİ) {31}

FİYAT ARTMADAN ÖNCE AL👉 https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=20060301 (Ürünü aldıktan sonra 31 videoluk eğitim mail adresine gelecek.)