Bir TemplateMonster Joomla şablonu satın aldığınızda kurulum ve kullanım aşamasında bazı sorunlar yaşıyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu eğitim videolarında elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Bu eğitim videoları şimdilik 10 adet Türkçe anlatımlı videolardan oluşmaktadır. Sizlerin gelişimine katkı sağlamak ve yeteneklerinizi pekiştirme konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Günde sadece 1'er saatinizi ayırarak bu eğitim derslerinden öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Eğer sizin elinizde herhangi bir Joomla şablonu bulunmuyorsa bizim ücretsiz tema arşivimizden yararlanabilir ve ücretsiz olarak sunulan herhangi bir Joomla temasını bu aşamada kullanabilirsiniz. Ne kadar kolay olduğunu kendi gözlerinizle görün!

Ben sizler için bir ücretsiz Joomla şablonu seçtim, onu kullanmak adına çekinmeyin.

Ücretsiz Joomla Şablonu İndir

Kendi Bilgisayarınızı bir Sunucu Olarak Kullanın – WampServer Kurulumu

[CENTER]***

LocalHost – Joomla Kurulumu ve Mysql Yapılandırılması Nasıl Yapılır?

Cpanel ile Mysql Veri Tabanı Nasıl Oluşturulur?

Joomla Motorunu FTP’ye yüklemek ve Joomla Full Paket Kurulumu

Joomla Admin ve Site’nin Dilini Nasıl Türkçe Yaparız?

Joomla Sürümü Manuel Olarak Nasıl Güncellenir?

Joomla Şablon İçerik Dili Nasıl Değiştirilir? (Kaynak Dosyası Üzerinden)

Footer Alanında Bulunan TemplateMonster Bağlantısı Nasıl Kaldırılır?

Seo Dostu SEF URL (.htaccess) ve Site Ayarları Nasıl Yapılır?

Joomla Mail Ayarları Nasıl Yapılır? (PHP Posta, Send Mail ve SMTP)

[/CENTER]

Gördüğünüz gibi bu setin ilk aşamasında 10 adetlik bir video serisi bulunmakta. En kısa süre içerisinde Joomla ve farklı CMS'lerin eğitim videoları da hazırlanarak sizlerin hizmetine sunulacaktır.. Umuyorum bu konuda sizlere yardımcı olabilmişimdir. Sormak istediğiniz tüm soruları PM yoluyla iletebilir ya da doğrudan baris@templatemonster.com e-posta adresi üzerinden ulaşarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.