wmaraci reklam

Banlanmam hakkında.

3 Mesajlar 610 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Merhabalar,
Dün 1 gün boyunca ban yemiştim. Bunun sebebini şöyle açıklamak isterim.
Otobüsle yurda geri dönüş yapıyordum hadi dedim bi gmail e gireyim bakayım ne var ne yok. Sonra Adsense den mail aldığımı gördüm bir baktım domain banım kaldırılmış artık reklam yayınlamaya devam edebilirsiniz diyorlar. Sevindim buna.
Sonra odaya geldim odadaki arkadaşım (burakkaptan olarak wmaracına kayıtlı) onun bilgisayarı açık dedim şimdi yemeğe gidicem uğraşmıyım onun bilgisayarından bakayım sonra girdim Adsense'ye falan sonra bazı arkadaşlara wiki çalışma yapıyorduk onlardan mesaj var mı diye Wmaracı'na giriyim dedim neyse girdim baktım.
Sonra gittim yemeğe bi geldim anaaa Wmaracı'ndan ban yemişim :)
Kesinlikle benim üşengeçliğimden kaynaklanan bir sorundan dolayı ban yedim.
Kısacası hikaye budur, herhangi illegal bir işimiz yoktur bilmenizi isterim.
Ban yedim diye konu açan arkadaşa da konuya yorum yazanlara da teşekkür ederim.
Herneyse, aranızda olmaya devam ediyorum. Zaten Wmaracında günlük 10 saat kadar online oluyorum :)

wmaraci
reklam

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14340
  • Beğeniler 3040 / 3043
  • Ticaret 356, (%100)
Bu tür durumlarda bilgilendirme yaparak durumu açıkladığınız takdirde düzeltme yapılacağını önceki konuda da söylemiştim. Durumu açıkladığın vakit hesabın açıldı zaten.

İyi forumlar..

Nonloser adlı üyeden alıntı

Velhasıl kelam;

Wmaracı'nda her kişinin sadece 1 hesabı olabilir. Ve süresiz uzaklaştırılırsa yeni bir hesap açamaz. Yeni hesap açması durumunda bir şekilde tespit edilir ve hesabı durdurulur.

Yani eğer kurallara aykırı bir durumunuz olmadığı sürece bir korkunuz olmasın. Bir yanlış anlaşılma olması durumunda ise dediğim gibi iletişim formundan bizimle iletişim kurabilirsiniz..

İyi forumlar..

Deneyim demeyin, deneyin!

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Daha önce de benzer bir durum olmuştu hatırlarsan. 3-4 kere aynı şekilde arkadaşından giriş yapmıştın. Biz de seni bu süre zarfı içerisinde uyarmıştık. Dün de aynı şekilde giriş olunca çoklu üyelikten 1 günlüğüne uyarı niteliğinde uzaklaştırıldın. Zaten Süleyman'da banını erkenden açmış.

Tüm üyelere;
Wmaracında çoklu üyelik kesinlikle yasaktır arkadaşlar. Sistem otomatik olarak ip ve pc kontrolü yapmaktadır ve herhangi bir girişte bize rapor gelmektedir. Bu yüzden lütfen aynı bilgisayardan birden fazla üyeliğe giriş yapmayalım.

Çoklu üyelik ile ilgili kural:
17- Forumda çoklu üyelik kesinlikle yasaktır. Çoklu üyelik yapıldığı testip edilen hesaplar forumdan süresiz uzaklaştırılır. Özel durumları ise üyeler bu durumu kanıtlayarak yöneticileri haberdar etmelidir.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al