wmaraci reklam
lidertakipci

DGS İçin Kitap Önerisi ?

13 Mesajlar 1.688 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Merhaba arkadaşlar bu sene dgs sınavına gireceğim de , adam akıllı çalışmaya başladım şimdi istediğim tarzı söylim üstte veya yan tarafta örneği sonra soruları buna uygun olan mps karekök matematik var fakat bilemedim lise temellendirme yazıyor. Çok çok kolay olmayacak seviyem orta ama hem konuları çalışıp hemde bol soru çözebileceğim matematik kitabı önerirmisiniz.

http://urun.n11.com/ygs-ve-lys/mps-matematik-sifir-karekok-yayinlari-P151910513?cid=604001&gclid=Cj0KEQiA5IHEBRCLr_PZvq2_6qcBEiQAL4cQ0war91r87GdfyMuffS9yDEEmcPjeSJ3sp-6FlqQq7wQaArmS8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Bu kitap benim tercihim sizce bunu alsam işe yararmı ?

wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Crewx Bende gireceğim bu sene kısmetse eğer dediği gibi sıfırdan ise güzel olabilir. Konu anlatımmı bu testmi ? ben 2 tane aldım yargının kitabını başlayacağım bende

http://www.ucuzkitapal.com/yargi-yayinlari-dgs-cek-kopartli-yaprak-test-2017.html
http://www.ucuzkitapal.com/yargi-yayinlari-dgs-son-5-yil-cozumlu-cikmis-sorular-2017.html

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
ebagcuvan hocam bende bu dediğim kitabın geometrisi var, şöyle anlatayım en başta köşetaşı bölümü var yani örnek soru sonrada açıklamalı çözüm sonra 4 adet soru eklemiş her türlü soru tarzını eklemiş konuyu bu şekilde bitirdikten sonra Tarama testi sonra konu testi sonrada çıkmış soruları vermiş kpss ales dgs öss hepsinden var.
Sıfırdan alayım diyorum zaten türkçe çözmiyeceğim almak mantıklı geldi finaller bitti büte kalmadım 25 gün felan boşum güzel şekilde çalışırsam kitabı bitiririm diye düşünüyorum sen bu dediklerim için ne düşünüyorsun sence almak mantıklımı. Ayrıca Allah hepimizin yardımcısı olsun.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Crewx Benimde finaller bitti büt yok bende boşum, ama dediklerin gibiyse kitap bence mantıklı yani çözerim dersen alabilirsin bence örnek soruya göre diğerlerini de çözebilirsen güzel olur ama en sonda genel test falan var mı acaba yani bütün konuları içeren bir test var mı içinde en sonra güzel olur o ben şimdi elimdeki kitapları bitireyim bende başka alternatif alabilirim bu dediğin kitabı da alabilirim bence mantıklı almak.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
ebagcuvan genel test değilde mesela atıyorum sayılar konusu var tarama testi var sonra 1 veya 2 tane konu testi sonrada çıkmış soruların testi var bencede almak mantıklı geldi çok fazla şekilde soru kalıbı var alacağım ikna oldum :D
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Crewx Hayırlı olsun :D bari bu çözdüklerimiz bir işe yarasa ya :D

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
ebagcuvan inşallah yarar hocam vallahi bu sefer kazanmamız lazım :) 285 ile mühendislik geliyor fazlasında vallahi gözüm yok :D
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Crewx Bizde de o civarlarda alıyorlar mühendisliğe bakalım :D

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
ebagcuvan Hakkımızda hayırlısı ama sadece Allahtan beklemicez Allah çalışan adama yardımcı olur tembele değil o yüzden sen çalış gerisini Allaha bırak dostum :)
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

Insecta Insecta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** V**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 5 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
matematik altyapınız sıfırsa karekök yayınları ilerletmek için işe yarar ama ben tasarının dgs mantık setini ve prova fasiküllerini çözüyorum, altyapı varsa daha ileri seviyeden başlayın ama yoksa yada üzerinden uzun süre geçtiyse unuttuysanız maalesef matematik sıfır gibi kitaplardan başlayıp hatırlamak lazım konuları hatırladığım kadarıyla konu anlatımları o kadar uzun değildi 2-3 örnek açıklamalı soru çözümünden sonra test vardı
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al