wmaraci reklam
lidertakipci

Engellilerin Hallerinden Yararlanma

8 Mesajlar 1.083 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Engellilerin hallerinden yararlanmayı çok sevenlerden nefret ediyorum. Bu olaylara inanın artık katlanamıyorum.

Varan 1: Genellikle engelli insanların hallerinden prim yapanları ele almak istiyorum. Bu yazıyı yazmamak için çok düşündüm ama maalesef bu durum sandığımdan daha çok ileriye gitmiştir. Özellikle dilencilerin büyük bir kısmı bir vücut parçasını gizleyerek direnirler. Bir de bu işin sosyal medya denen meredi var, bir kaç kişi diyeyim, siz anlarsınız. O kişiler beğeni kasmak için bir kişinin ya da yakının resmini bulup "ben böyleyim, beni beğenin" gibi mide bulantısı kadar hayatımda bir prim görmedim. Umarım, bu durumdan vazgeçeceklerine inanıyorum fakat pekte inanasım gelmiyor.

Varan 2: Bu kısım daha beteri, engelli insanların ya da kendisini acıtasyon yaparlar. Bu olaya resmen deli oluyorum. Hey güzel kardeşim, yaradan sana akıl vermiş, bir de düşünmen için hayat. Oh ne güzel işte, senin bir parçanın eksik olması hayatını kaydırdığını düşünüyorsan, işimiz çok. Sizler bu kafayla yorumlar yaparsanız en çok Gazi'leri de üzersiniz.

Kısaca bu lanet olası topluluklardan nefret ediyorum. Fakat, bu yazıyı yazan insan olarak ben bir ortopedi engellisiyim. Şimdi ben normal bir forumda halimi kullansam emin olun bu konuda bana çok kızarsınız.

Ayrıca benimde ikinci adım Gazi'dir.
NedensizPostalar NETEOR YusufCelik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Gayet haklı bir yorumda bulunmussunuz tebrik ederim. Kendinizi ifade etme şeklinizi beğendim. Şeref yoksunu insanlar diyeceğim başka laf yok
3525

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
sterk Bana hak verdiğin için teşekkür ederim.

muhdelibas muhdelibas WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)
Konuyla alakasi var mı bilmiyorum da şu facede surekli karsima cikan acınası hastalıklı insanlarım resmi filan oluyor ya hani, ustunede yaziyorlar begenmessen seninde basina gelebilir filan hatta begenip paylasmayanin aah belasini versin filan noluyor yav. Her begenj 5 tl yardım moral filan. Bunlar bu olaydan para mi kazaniyor anlamadim ki yıllardır aynı terane. Benimde bunlar sinirimi bozuyor. Daha hayatimda bikere begenmis paylasmista degilim yapmicamda anasini satiym isterse tum dunya engelli olsun begenmicem 5 tl yardim yapmicam. gelsin insan gibi istesin begeni nedir ya
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
muhdelibas Yazarken o kısmı atlamışım, çok doğru söyledin.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

muhdelibas adlı üyeden alıntı

Konuyla alakasi var mı bilmiyorum da şu facede surekli karsima cikan acınası hastalıklı insanlarım resmi filan oluyor ya hani, ustunede yaziyorlar begenmessen seninde basina gelebilir filan hatta begenip paylasmayanin aah belasini versin filan noluyor yav. Her begenj 5 tl yardım moral filan. Bunlar bu olaydan para mi kazaniyor anlamadim ki yıllardır aynı terane. Benimde bunlar sinirimi bozuyor. Daha hayatimda bikere begenmis paylasmista degilim yapmicamda anasini satiym isterse tum dunya engelli olsun begenmicem 5 tl yardim yapmicam. gelsin insan gibi istesin begeni nedir ya

Haklısınız hocam aynı şeyi dini kullanarak da yapıyorlar. Mesela, ALLAH yazsam kaç müslüman kardeşim beğenir? gibisinden. Yani bir adamın bunu paylaşabilmesi için akıl sağlığının yerinde olması gerekir.
3525

kişi bu mesajı beğendi.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Bir de bir şekilde bir şeyleri olmamasına rağmen kendilerine yüksek derecede engelli raporu alıp devleti sömürenler de var, biliyorsunuz engelli vatandaşlara otomotiv, kamu hizmetleri vs. her alanda büyük indirimler oluyor.
3525 bekirbulut

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
burakisci Bir de öylesi var. En sinir olduğum olaydır maalesef.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al