wmaraci reklam

Euko (Avrupa knight server)

3 Mesajlar 657 Okunma
wmaraci reklam

Vermidon Vermidon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 50 / 123
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar biliyorum aranızda knight sevmeyenler olabilir... Fakat bağımlısı olanlarda var. Diyorsunuz ki; "knight zaman öldürüyor" söylediğinize tamamen karşıyım. Nedeni ise: O kadar zaman verip öyle bir çar diziyorsunuz ki pkdan çok fazla zevk alıyorsunuz. Yani teklediğiniz adamlar bile oluyor düşünsenize bir vuruyorsun tek :) Neyse konuyu uzatmıyacağım. Ben bir servera başlıyacağım adı euko - myko bir server. Eğer benimle oynamak isteyen olursa iletişime geçebiliriz.

wmaraci
reklam

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

Vermidon adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar biliyorum aranızda knight sevmeyenler olabilir... Fakat bağımlısı olanlarda var. Diyorsunuz ki; "knight zaman öldürüyor" söylediğinize tamamen karşıyım. Nedeni ise: O kadar zaman verip öyle bir çar diziyorsunuz ki pkdan çok fazla zevk alıyorsunuz. Yani teklediğiniz adamlar bile oluyor düşünsenize bir vuruyorsun tek :) Neyse konuyu uzatmıyacağım. Ben bir servera başlıyacağım adı euko - myko bir server. Eğer benimle oynamak isteyen olursa iletişime geçebiliriz.

Boşa zaman kaybından başka bir şey değil hocam. Değerli zamanını çok kaybetmek istemiyorsanız homeko oynayın diyeceğim ama homeko serverler kısa zaman içinde kapanıyor malesef :o

Vermidon Vermidon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 50 / 123
  • Ticaret 4, (%100)
Evet bu server myko ama bir harika bi girdim 54 level çarım varmış :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al