wmaraci reklam
lidertakipci

İki yeni bildiri: TTnet Yılın Fırsatı & Sivil Anayasa

2 Mesajlar 1.275 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
İki yeni bildiri yapıyorum sıkı durun.
Öncelikle bugün bilgisayarı açar açmaz, google.com.tr'ye girdim. Açılan sayfa şuydu: http://www.*****.com.tr/yilin-firsati/Default.aspx

:p Yılın Fırsatı ve Güvenli İnternet! Bu gereksiz ama ilgimi çekti daha önemlisine geçiyorum vakit kaybetmeden.

--------------------------------------------------------------------------

- Üniversitede olan arkadaşlarımın zaten haberi vardır ama olmayanlar için Hurriyet sivil toplum örgütleri ve meslek birlikleri dışında diğer vatandaşlara Anayasa değişikliliği adına çok güzel bir uygulama başlatmış.

Lafı çok uzatmak istemiyorum, Hurriyet'in konuyla ilgili açıklaması;
“Türkiye, geleceğini şekillendirecek çok önemli, tarihi bir sürecin eşiğinde. Ülkemizde ilk kez, isteyen herkesin katkısıyla yazılacak sivil bir anayasa yapma şansı doğdu.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek yeni Anayasanın en geniş katılımla yapılabilmesi için üniversiteler, sivil toplum örgütleri ve meslek birlikleri dışında vatandaşlara da bireysel anlamda yeni anayasa hakkında görüş bildirmeleri için çağrıda bulundu.
Hurriyet.com.tr olarak biz de yine bir ilki gerçekleştirerek, halkın bu tarihi sürece katkı sağlayabilmesi amacıyla hazırladığımız, ‘Yeni Anayasa Sayfası’nı tüm Türkiye’nin hizmetine sunuyoruz.

Siz de Türkiye’nin geleceğinde söz sahibi olmak istiyorsanız hemen ‘Yeni Anayasa Sayfası’na üye olun, değişmesini veya kaldırılmasını istediğiniz maddeleri işaretleyin, kendi önerinizi ve görüşlerinizi TBMM’ye ulaştırmak üzere yazıp gönderin.

Unutmayın, görüş ve düşünceleriniz sizin adınız ve imzanızla yeni Anayasa yapımında değerlendirilmek üzere TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e ulaştırılacak.

http://anayasa.hurriyet.com.tr/

wmaraci
reklam

ozturk ozturk Her daim öğrenci... Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Her daim öğrenci...
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 80 / 76
  • Ticaret 7, (%100)
bununla ilgili BU ADRESTE görüş gönderme alanı vardı. anlaşılan hürriyetin reklama ihtiyacı var :) ziyaretçi sayısımı düştüki :) ve birde bunun 31 aralık itibariyle sona erdiğini biliyorum. ve gelelim en önemli noktaya.. açılan sayfada ilk sırada cumhuriyetin temel nitelikleri de tartışmaya açılmış. kasıt mı? tavır mı? yoksa bilmeden yapılan birşeymi anlayamadım!!!... saygılar.

Erzin'in de Haberi Olacak Artık...!
www.erzinhaber.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al