wmaraci reklam
lidertakipci

Ne yapacağımı bilmiyorum

6 Mesajlar 1.025 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Konu kilit.

iyi.
wmaraci
reklam

yemre yemre UI Designer and Front-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek UI Designer and Front-End Deve
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 34 / 80
  • Ticaret 6, (%100)
Bu durumda tekrar üniversite sınavını düşünüyorsan, ilk yıl puanın kesileceği için iki yıl beklemen gerekecek. Her bölüm için böyledir, ilk dönem hep okul bırakma senaryoları üretilir. Nacizane düşüncem okulu bırakma fikrini kafanızdan silip bölümü sevmeye çalışın ayrıca dgs sınavına da çok ciddi şekilde şimdiden hazırlanmaya başlayın. Ayrıca bu bölümü seçmeniz bilgsayar/web sektöründe çalışmayacağınız anlamına gelmez :)

• Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

yemre adlı üyeden alıntı

Bu durumda tekrar üniversite sınavını düşünüyorsan, ilk yıl puanın kesileceği için iki yıl beklemen gerekecek. Her bölüm için böyledir, ilk dönem hep okul bırakma senaryoları üretilir. Nacizane düşüncem okulu bırakma fikrini kafanızdan silip bölümü sevmeye çalışın ayrıca dgs sınavına da çok ciddi şekilde şimdiden hazırlanmaya başlayın. Ayrıca bu bölümü seçmeniz bilgsayar/web sektöründe çalışmayacağınız anlamına gelmez :)

İki yıl beklemeden kasıt nedir?

iyi.

yemre yemre UI Designer and Front-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek UI Designer and Front-End Deve
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 34 / 80
  • Ticaret 6, (%100)
Yani bu yıl bir bölüme yerleştiğiniz için gelecek yıl gireceğiniz sınavda belli bir puan kesintisi oluyor, tam olarak ne kadar bilmiyorum. Yani bu puan kesintisine rağmen yaparım diyorsan ciddi bir çalışma gerekir diye düşünüyorum. Yani şu anda hem okulun hem dershane hemde üniversiteye yeniden hazırlık üçü birarada zor gibi

wmaraci
wmaraci

mkardogan mkardogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 27 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
Kendim makine mühendisiyim . aynı yıl sınava girdik benden 30 -40 puan düşük aldı arkadaşım öss ye hazırlanmak yerine 2 yıllık makineye gitti. 2 yıl sonunda dgs ile yıldız tekniğe geçti. karamsar olma bence bölümünü oku derslerine çalıs

• Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

yemre adlı üyeden alıntı

Yani bu yıl bir bölüme yerleştiğiniz için gelecek yıl gireceğiniz sınavda belli bir puan kesintisi oluyor, tam olarak ne kadar bilmiyorum. Yani bu puan kesintisine rağmen yaparım diyorsan ciddi bir çalışma gerekir diye düşünüyorum. Yani şu anda hem okulun hem dershane hemde üniversiteye yeniden hazırlık üçü birarada zor gibi

Üçü bir arada olmaz da, şimdi okula bırakıp hemen dershaneye başlayabilirim. Onu demek istedim.

mkardogan adlı üyeden alıntı

Kendim makine mühendisiyim . aynı yıl sınava girdik benden 30 -40 puan düşük aldı arkadaşım öss ye hazırlanmak yerine 2 yıllık makineye gitti. 2 yıl sonunda dgs ile yıldız tekniğe geçti. karamsar olma bence bölümünü oku derslerine çalıs

Bu yorumunuz iyi oldu;)

iyi.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al