wmaraci reklam
lidertakipci

Şizofren Adam Premium Üyelikleri Yorumluyor!

3 Mesajlar 746 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MrGuner MrGuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 0 / 162
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba dostum, 2012 senesinin başından beri "ben buradayım!" diyen ve çok anlayışlı, iyi niyetli bir kadroya sahip olan, webmaster cemiyetinin göz bebeği wmaracı hepimizin dört gözle beklediği premium üyelikleri sonunda açtı! Şimdi aranızdan bir kaç kişi "ee tamam wmaracı da para forumu oldu" gibi saçma sapan şeyler söyleyecekler çünkü o kişiler olmazsa olmazdır hayatımızda. Konunun bunla hiç bir alakası yok. Eğer normal üyeliklere kısıtlamalar getirilip, premium üyeliklere verilseydi haklı olurdunuz ama wmaracı böyle bir şey yapmadı. Yaptıkları şey premium üyeliklere özel araçlar açmak ve her forumda olduğu gibi mesaj kutusu sınırı, imza karakteri sınırı arttırılması gibi şeyler.

Bence gelmiş geçmiş en iyi imkanları sunan wmaracının premium üyelikleri de wmaracına yakışır biçimde olmuş. Özellikle de sıra takip etme gibi başka hiçbir yerde bulamayacağınız araçların eklenmesi. Bazıları da fiyatların çok olduğunu söylemiş fakat bana göre verilen hizmete bakıldığında ve söz konusu forum wmaracı olduğunda fiyatlar gayet normal. Hiç bir işinize yaramayacaksa bile en azından wmaracına destek amaçlı alınması gerekiyor bence. Bunu söyleme nedenim forumda açılan pop-up reklamların olmaması veya ilk yazının içine gömülmüş itici reklamların olmaması. Yani wmaracı forumda kullanıcıları reklama boğup para kazanmaya çalışmıyor. Eee ama değirmen de taşıma suyla dönmez değil mi? Biz de destek amaçlı bu premium üyelikleri almalıyız diye düşünüyorum.

Benim dikkatimi çeken bir konu da üyeliklerin sadece 6 ay ve 12 aylık alımlarının olması. En azından 3 aylık alımlarında olması lazım özelliklede yaz tatilinde çok alınacağını düşünüyorum çünkü forumda öğrenci çok ve bu öğrenciler en fazla yaz tatilinde yani Haziran Temmuz Ağustos aylarında, 3 ay en çok aktif oluyorlar. Okul biter bitmez 3 aylık üyelikler alınacağından eminim. Zaten yaz tatilinden sonra pek aktif olmayacaklarından 3 aylık üyelik yeterli olacaktır onlar için. Yönetim bunu bir düşünsün :)

Söyleyecek pek bir şeyim kalmadı arkadaşlar yani konu wmaracı ve yaptığı işler olunca bize takdir etmek düşüyor :) Premium üyelik sayfasına gitmek veya bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli.

Premium üyelik hakkında bilgi için: http://wmaraci.com/forum/376972-mesaj1.html
Premium üyelik almak için: http://wmaraci.com/premium

Kaynak: http://sizofrenadam.com/wmaraci-premium-uyelikler-acildi.html

wmaraci
reklam

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Amelos
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 78 / 203
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle katılıyorum sana dostum. Bu arada verilen araçlar harika. Ben aldım. Herkese tavsiye ederim :)

Bu arada yönetim 3 aylık paketleri de yayına almış. Ana konuda ve www.wmaraci.com/premium da görünüyorlar artık.

MrGuner MrGuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 0 / 162
  • Ticaret 4, (%100)

bulut50 adlı üyeden alıntı

Kesinlikle katılıyorum sana dostum. Bu arada verilen araçlar harika. Ben aldım. Herkese tavsiye ederim :)

Bu arada yönetim 3 aylık paketleri de yayına almış. Ana konuda ve www.wmaraci.com/premium da görünüyorlar artık.

Ooo 3 aylığında olması süper olmuş :D dediğim gibi yazın alıcısı çok olur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al