wmaraci reklam

Televizyon Kanalı Kurma

11 Mesajlar 1.639 Okunma
wmaraci reklam

Klavuzer Klavuzer O GEMİ BİR GÜN GELECEK Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
En büyük hayallerimden birisi televizyon kanalı kurmak. Araştırdım falan internette beni tatmin edecek yeterli bilgiye ulaşamadım. Beni bilgilendirse bilgilendirse WmAracı'nın değerli üyeleri bilgilendirir dedim :)

Televizyon kanalı kurmak çok pahalı veya zor bir iş mi? Öyle canlı yayın yapma gibi bir düşüncem yok. Sadece sinema kanalı olarak bir şeyler düşünüyorum.

wmaraci
reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Bizde bir aralar düşünüyorduk lakin tam net bilgi alamadık. Biri fiyat vermişti 350 bin Tl gibi 2 sene önce sanırım. Şimdi durumlar nedir bilemiyoruz.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Hellyeah Hellyeah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 38 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
Kemal Sunal filmlerinin sürekli oynadığı kanallar gibi birşey olsa yeter sanırım başlangıçta

Ek Olarak : O Gemi Bir Gün Gelecek !

HELLYEAH - I dont care anymore

DG34 DG34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker - Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)

Hellyeah adlı üyeden alıntı

Kemal Sunal filmlerinin sürekli oynadığı kanallar gibi birşey olsa yeter sanırım başlangıçta

Doğru soyle Leyla ile Mecnunu alip yayinlamak istiyosun dimi :) :)
Derdimiz gemi değil biz beklemeyi seviyoruz...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

Bizde bir aralar düşünüyorduk lakin tam net bilgi alamadık. Biri fiyat vermişti 350 bin Tl gibi 2 sene önce sanırım. Şimdi durumlar nedir bilemiyoruz.

Rtük frekans ücreti aylık 10bin dediydi birisi. Ekipmanlar falan en az 100bin tlyi gözden çıkarmanız gerekeiyor demişti.

Hellyeah adlı üyeden alıntı

Hocam görüntü kalitesi hd olmasada olur başlangıç için :) Sanırım bunun cevabını verse verse Rtük verir :)

O GEMİ BİR GÜN GELECEK HOCAM ;)

Ek Olarak:

DG34 adlı üyeden alıntı

Tamam itiraf ediyorum :) Leyla ile Mecnun hayranıyım ve yayın akışı arasında Leyla İle Mecnun'uda düşünüyorum. Ayrıca mevzu gemi değil biz beklemeyi seviyoruz ama O GEMİ BİR GÜN GELECEK!

BacklinkPaketleri BacklinkPaketleri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
çok para hocam bilgi veren link: http://www.fortunatv.com/2014/03/uydu-yayini-turksat-basarinin-sirri.html

hocam bunun frekans parası var lisans ücreti var bunları zar zor ayarladın diyelim kaliteli yayın gerek sunucu vs stüdyosu rejisi kaliteli ekipmanlar milyonları bulur hocam
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

Bildiğim birir grup kendi tematik kanalını kurma çalışmaları yapıyor şu anda, bildiğim kadarıyla 1 milyon lira gibi bir bütçe planlamışlar. İşin içine girerlerken bahsettiğin rakamlar konuşuluyordu :) sonradan arta arta kur farkı da devreye girince 1 milyon gibi bir rakama çıktı işler.

Tabi bunun içinde canlı yayın stüdyosu+ dekoru vs. de var, bir kaç farklı dekor yapıyorlar, bir kaç kişilik tartışma programı havasında canlı yayınlar yapacaklar.

Ama kurulum sonrası aylık gider nedir onu hiç bilmiyorum.

Sahibinden.com üzerinde de 300 bin dolar gibi bir rakama satılık tv kanalı vardı sanırım ya da tl de olabilir.

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

DG34 adlı üyeden alıntı

BacklinkPaketleri adlı üyeden alıntı

çok para hocam bilgi veren link: http://www.fortunatv.com/2014/03/uydu-yayini-turksat-basarinin-sirri.html

hocam bunun frekans parası var lisans ücreti var bunları zar zor ayarladın diyelim kaliteli yayın gerek sunucu vs stüdyosu rejisi kaliteli ekipmanlar milyonları bulur hocam

Teşekkürler bilgi için. Hocam rejiye ne gerek varki. İnternetten video oynatsak yeterli zaten. Canlı yayın falan olmaaycağı için. Bide bu sürekli yeşilçam filmi oynatan kanallar var ve sürekli ya sigara, ya zayıflama ya da değişik reklamlar yayınlıyorlar. O reklamlar ile sitenin parasını karşılıyorlar desem çok zor :) Anlaşılan çok para kazanmak gerekiyor böyle bir kanal açabilmek için :)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Bildiğim birir grup kendi tematik kanalını kurma çalışmaları yapıyor şu anda, bildiğim kadarıyla 1 milyon lira gibi bir bütçe planlamışlar. İşin içine girerlerken bahsettiğin rakamlar konuşuluyordu :) sonradan arta arta kur farkı da devreye girince 1 milyon gibi bir rakama çıktı işler.

Tabi bunun içinde canlı yayın stüdyosu+ dekoru vs. de var, bir kaç farklı dekor yapıyorlar, bir kaç kişilik tartışma programı havasında canlı yayınlar yapacaklar.

Ama kurulum sonrası aylık gider nedir onu hiç bilmiyorum.

Sahibinden.com üzerinde de 300 bin dolar gibi bir rakama satılık tv kanalı vardı sanırım ya da tl de olabilir.

Aman hocam ne dekoru onları falan hesaplarsak zaten 1 milyonu gözden çıkarmak gerek. Ufak videolar oynatacak kanal yeterde artar bile :)

Hellyeah Hellyeah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 38 / 59
  • Ticaret 0, (%0)

Klavuzer adlı üyeden alıntı

Rtük frekans ücreti aylık 10bin dediydi birisi. Ekipmanlar falan en az 100bin tlyi gözden çıkarmanız gerekeiyor demişti.

Hocam görüntü kalitesi hd olmasada olur başlangıç için :) Sanırım bunun cevabını verse verse Rtük verir :)

O GEMİ BİR GÜN GELECEK HOCAM ;)

Ek Olarak:

Tamam itiraf ediyorum :) Leyla ile Mecnun hayranıyım ve yayın akışı arasında Leyla İle Mecnun'uda düşünüyorum. Ayrıca mevzu gemi değil biz beklemeyi seviyoruz ama O GEMİ BİR GÜN GELECEK!

Aslında aklıma çok güzel bir fikir geldi de ekip kurmak lazım onun için de

HELLYEAH - I dont care anymore

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Konu sahibinin izni varsa (yoksa yorumu sileyim) bilgi sahipleri toplanmışken sorayım internetten yayın yapan böyle bir tv kanalı nasıl kurabilirim acaba ? http://www.ruhatv.com/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al