wmaraci reklam
lidertakipci

Anahtar Kelimelerde Nasıl Yukarılara Çıkarım ?

12 Mesajlar 2.318 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Herkese merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık olarak 5-6 aydır VineGiller adlı blogumu yazmaktayım. Az buçuk ileri taşısam da şuan blogun bulunduğu yer hiç de hoşuma gitmiyor. Günlük çok az hit geliyor. İstediğim anahtar kelimelerde yukarılara çıkabilsem bu durumun çok iyi gideceğini biliyorum. Ancak anahtar kelime de nasıl yukarı çıkılır nasıl bir çalışma gerekir bunu bilmiyorum.

2500 siteye blogumu pinglettim. Geçtiğimiz hafta içerisinden bu yana artık sosyal imleme yapıyorum ve güzel geri dönüşler sağlıyorum, Forumlara blogumun tanıtımını yapıyorum. Facebook, Twitter ve Google+ özel kodları bulup siteme ekleyerek her yeni yazım otomatik buralarda paylaşılıyor. Tüm bu yaptıklarıma rağmen 1 haftadır ne Alexa'da düşüş var ne PageRank artışı var ne de index hızımda bir değişme var sizce nerde hata yapıyorum ? İstediğim kelimelerde yukarı çıkmak için neler yapmam gerekli ?

İstediğim Kelimeler :

Vine, Vine Haberleri, Vine Sorunları, VineGiller

Blogum : www.vine-giller.blogspot.com
Alpazen

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyal olan her şey.
wmaraci
reklam

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Buradaki SEO Paketlerinden birini seçerek Yükselebilirsin. İlk Kişi Kendin ol :)

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

Byboo adlı üyeden alıntı

Buradaki SEO Paketlerinden birini seçerek Yükselebilirsin. İlk Kişi Kendin ol :)

Hocam yazıyı okuduysanız orada ki tüm çalışmaları yaptım hala bir neticeye varamıyorum

Sosyal olan her şey.

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Hocam yazıyı okuduysanız orada ki tüm çalışmaları yaptım hala bir neticeye varamıyorum

valla ne biliyim Sinan Kardeş, SEO Paketi satıpta Anahtar kelimede yükselemiyorsan, Başka bir SEO uzmanı ile çalış
bilal68

kişi bu mesajı beğendi.

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

Byboo adlı üyeden alıntı

valla ne biliyim Sinan Kardeş, SEO Paketi satıpta Anahtar kelimede yükselemiyorsan, Başka bir SEO uzmanı ile çalış

Satıp da :D kardeş bu işten daha kimseden 1 kuruş almadım 2 kişiye ücretsiz referans olarak yaptım.

Sosyal olan her şey.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
o referans olanların siteleri patlatmada :)
arkadaş haklı seocuyum diyorsan önce kendi siteni yükselt

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

ermaneray adlı üyeden alıntı

o referans olanların siteleri patlatmada :)
arkadaş haklı seocuyum diyorsan önce kendi siteni yükselt

2 Çalışmada da sıkıntı yaşamadık benim anlamadığım konu hani terzi kendi söküğünü dikemez derler ya o moddayım şuan ayrıca arkadaşlar bakın konuyu açmak da ki amacım eksik veya fazla yaptığım bir şeyler var mı fikir alma amacında açtım neyse değerli yorumlarınız için sonsuz teşekkür ederim.

Sosyal olan her şey.

poyraz4111 poyraz4111 Yardımsever Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yardım
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 6 / 105
  • Ticaret 7, (%100)
Rakiplerin büyük siteler ve domain yaşı fazla olan içeriğinde vine geçen siteler, adam gibi optimasyonunu yap bırak, fazla kurcalama, hergün title desc. değiştirirsen işin zor. Eminim üst sıralara çıkarsın, ancak zaman ister 15 dakikada üst sıralara çıkmak diye bişi yok :)
Bol şanslar..

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum merhaba, her şeyi doğru yapabiliyor olabilirsin ama sanki biraz acele ediyor gibisin. Pagerank güncellemesi senede 1 kere yapılır ki genelde Şubat ayında olur. Bunun için 3 aydır seo çalışıyorum pr niye artımıyor deme =) Alexa verilerine gelince; Alexa verileri 3 ayın ortalamasıyla oluşan verilerdir. Yani son bir haftada yaptığın yada son bir ayda yaptığın çalışmalar geri dönük 3 ayın verileriyle ortalama olarak yansıtılır.

Bunun dışında yazdığın makalelerde anahtar kelimelere dikkat et. İl cümlende mutlaka bir anahtar kelime geçsin. Ayrıca yazının tamamında anahtar kelime oranı % 5-6 olsun. Ve eklediğin yerlerde ki etiketleri düzenli ve uygun yazmalısın.

Tüm bunlar için seohocasi.com yada fuub.net yada Google Anahtar kelime araçlarını kullanabilirsin.

Umarım faydalı olmuştur.
sinans1996 Tolgac

kişi bu mesajı beğendi.

Tolgac Tolgac Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 14 / 49
  • Ticaret 0, (%0)

Alpazen adlı üyeden alıntı

Dostum merhaba, her şeyi doğru yapabiliyor olabilirsin ama sanki biraz acele ediyor gibisin. Pagerank güncellemesi senede 1 kere yapılır ki genelde Şubat ayında olur. Bunun için 3 aydır seo çalışıyorum pr niye artımıyor deme =) Alexa verilerine gelince; Alexa verileri 3 ayın ortalamasıyla oluşan verilerdir. Yani son bir haftada yaptığın yada son bir ayda yaptığın çalışmalar geri dönük 3 ayın verileriyle ortalama olarak yansıtılır.

Bunun dışında yazdığın makalelerde anahtar kelimelere dikkat et. İl cümlende mutlaka bir anahtar kelime geçsin. Ayrıca yazının tamamında anahtar kelime oranı % 5-6 olsun. Ve eklediğin yerlerde ki etiketleri düzenli ve uygun yazmalısın.

Tüm bunlar için seohocasi.com yada fuub.net yada Google Anahtar kelime araçlarını kullanabilirsin.

Umarım faydalı olmuştur.

Üstad peki sosyal medya paylaşımlarının seo ya etkisi nedir. ne kadar paylaşım yapılmalı ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al