wmaraci reklam

Doğal olmayan giden bağlantılar

8 Mesajlar 792 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

klavyematik klavyematik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 14 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
Siteyi satmış olarak bulunmaktayım. Bu hesap üzerinden klavyematik.net reklam vb satışları yapılmayacaktır.

http://www.klavyematik.net/ - Pagerank 3
wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Mesajım bulunsun, takipteyim.

jeaner jeaner Zenginlik Zor. Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 21 / 26
  • Ticaret 12, (%100)
webmaster'dan sitenize gelen bağlantıları indirin ve bağlantıları txt dosyası şeklinde kaydederek bağlantıları iptal edin. Daha sonra yeniden değerlendirme isteğinde bulunun. Ben bu şekilde spam işlemini kaldırmıştım. Geçmiş olsun.
klavyematik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 14 / 10
  • Ticaret 5, (%100)

jeaner adlı üyeden alıntı

webmaster'dan sitenize gelen bağlantıları indirin ve bağlantıları txt dosyası şeklinde kaydederek bağlantıları iptal edin. Daha sonra yeniden değerlendirme isteğinde bulunun. Ben bu şekilde spam işlemini kaldırmıştım. Geçmiş olsun.

Arkadaşın dediği gibi tüm işlemleri uygulayıp ve tekrar değenlendirme isteği yolladım. Olumlu veya olumsuz değerlendirmeyi burada paylaşıcam.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

lantis01 lantis01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Emlak
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 16 / 44
  • Ticaret 7, (%100)
takipteyim

hdizle hdizle Mali işler Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mali işler
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam geçmiş olsun.
Vallahi bende bir sitem için o kadar emek ve para harcadım bu yazıyı okuyunca geri vites yaptım tırstım yemin ediyorum.

inş düzelir hocam. :(

khazadum khazadum Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek SEO Executive & SEO Analyst
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 34 / 84
  • Ticaret 3, (%100)
Webmaster tools hesabınıza baglantı kurarak sitenize gelen yabancı/bilinmeyen link yapısını indirerek metin belgesi içerisinde tekrar'dan kontrol ederek yeniden yükleme işlemi gerçekleştiriniz. Bu işlem sonrasında ise;

Disallow *@parent iptal ederek google yönetici/mühendislerine bunu iletiniz. En son yapmanız gereken işlem ise yeniden değerlendirme isteğinde bulunarak bu işlemi google inc çalışanlarına ileterek işlemi sonlandırınız. En sonunda ise sitenizi yeniden google gibi getir sekmesi altından güncel işlem olacak şekilde tamamlayınız.

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 14 / 10
  • Ticaret 5, (%100)

hdizle adlı üyeden alıntı

Hocam geçmiş olsun.
Vallahi bende bir sitem için o kadar emek ve para harcadım bu yazıyı okuyunca geri vites yaptım tırstım yemin ediyorum.

inş düzelir hocam. :(

hocam bu siteyi açalı 6-7 ay oldu. Kimine göre az bir süre de olsa benim için uzun bir süre baya bir emek verdim diyebilirim.

khazadum adlı üyeden alıntı

Webmaster tools hesabınıza baglantı kurarak sitenize gelen yabancı/bilinmeyen link yapısını indirerek metin belgesi içerisinde tekrar'dan kontrol ederek yeniden yükleme işlemi gerçekleştiriniz. Bu işlem sonrasında ise;

Disallow *@parent iptal ederek google yönetici/mühendislerine bunu iletiniz. En son yapmanız gereken işlem ise yeniden değerlendirme isteğinde bulunarak bu işlemi google inc çalışanlarına ileterek işlemi sonlandırınız. En sonunda ise sitenizi yeniden google gibi getir sekmesi altından güncel işlem olacak şekilde tamamlayınız.

Yukarıdaki arkadaşın dediklerini uyguladım, olumsuz sonuç alırsam sizinkileride denicem sık sık değişiklik kötüye sonuç açabilir

Ek Olarak:

jeaner adlı üyeden alıntı

arkadaşın söylediklerini uygulayıp size bildirmiştim, an itibari ile manuel spamlama işlemi kalkmıştır, bilginize.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al