wmaraci reklam
lidertakipci

Kazandığımız Bütün Backlinkler Önemlidir!

5 Mesajlar 866 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Asklepion Asklepion Bir İhtimal Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 257 / 179
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar sizlere bugün kazandığımız backlinklerin önemini anlatacağım.

Sitesi için backlink kazanma çalışmalarına başlayan bir webmasterı çoğu zaman düşündüren ve ona vakit kaybettiren bir işlem vardır. Peki vakit kaybettiren işlem nedir diye soruyorsanız. Kesinlikle ve kesinlikle “Backlink alacağı sitelerin pr değerlerini öğrenmek“…

Ne yazık harcadığımız şu zamana!!!

Bugünün Pr0 sitesi yarının pr6 sitesi olabilir. Ben bunu bizzat gözlerimle gördüm ve yaşadım. Belli bir ilerleyiş gösterdiklerinden sonra pr6 ile ödüllendirildiler. Şimdi ise ben pr0 iken link almaya tenezzül etmeyenlere soruyorum???

Pr6 olduğumda nasıl almayı düşünüyorlar???

Yukarıda anlattığım senaryo herkes için aynı değildir. Önemli olan bir site şu an çok yavaş yükseliyor olabilir fakat siz o sitenin webmasterını tanımıyorsunuz ve sitesini geliştirmek için ne kadar çalıştığını bilmiyorsunuz. Kendinizi göz önüne alarak düşünün sitenizi daha iyi bir yere getirmek için çalışmıyor musunuz?

Eğer öyle olmasaydı bu yazıyı okuyor olmazdınız. Yani siz aylar sonra meyve verecek bir ağaçtan meyvenizi ayırtmış oluyorsunuz.
Üstelik bir sitenin pr değeri sıfır olabilir hatta hiç pr değeri bile olmayabilir fakat site tonlarca ziyaretçi alıyordur. Yalan mı doğru. Örnekleri oldukça var. Şimdi siz günlük 11k ziyaretçi alan bir siteyi pr değeri sıfır diye es mi geçeceksiniz?

Kesinlikle benim gibi düşünüyorsunuz. Evet bence de aptalca olurdu.

Bu yüzden elinizden geldiğince çok backlink alın. Vakit kaybetmeyin. İnanın faydasını göreceksiniz…

Kaynak : Web Adamı

Araba Karşılaştırma ve Otomobil İnceleme Rehberi | aracmetre.com
wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Backlinklerin önemi her geçen gün azalıyor. Bunun en somut örneği; Benzer içerikli sitelerden alınan backinklerin değerli olmasını gösterebiliriz.Film sitesi araba sitesinden backlink alıyorsa bu değerli olamaz.

heptasarim heptasarim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Backlinklerin önemi her geçen gün azalıyor. Bunun en somut örneği; Benzer içerikli sitelerden alınan backinklerin değerli olmasını gösterebiliriz.Film sitesi araba sitesinden backlink alıyorsa bu değerli olamaz.

Mantık zaten bu. Daha öncesini bilmiyorum ama değeri olmaması lazım zaten.

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Daha önce her backlink değerliydi. Benzer içerikli sitelerinden alınan backlinklerin değerli olması yeni bir uygulama. Ayrıca benzer içerikli sitelerin link vermeyeceği gerçeği de ortada bu yüzden google işi yokuşa sürüyor

wmaraci
wmaraci

Asklepion Asklepion Bir İhtimal Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 257 / 179
  • Ticaret 3, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Benzer içerikli sitelerden alınan backinklerin değerli olmasını gösterebiliriz.Film sitesi araba sitesinden backlink alıyorsa bu değerli olamaz.

Buna katılıyorum bende.

Araba Karşılaştırma ve Otomobil İnceleme Rehberi | aracmetre.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al