wmaraci reklam

Penguen 3.0 Uyumlu Paketler! Yetişen Alıyor!

24 Mesajlar 4.234 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Rica ederim hocam, sektörünüz galiba hacamat haliyle mevsimsel bir meslek. Dedikleriniz doğru olabilir fakat seoyu daha iyi öğrenmeniz ve daha iyi yapmanız lazım. Ya da profesyonel destek almalısınız. Google'ın seveği backlinkleri ivme arttırarak devam ettirirseniz düşmezsiniz ilk sıralardan. Fakat bunun için de sağlam ilgi lazım.

Malesef dediğiniz tarzdaki mevsimsel işler buna mahal veriyor, sizin çok daha fazla iyi çalışmanız lazım. Normal kurumsal sektörlerde bu dediğinizi yapanlar ya ilk sıralara çıkamıyor ya da çıksa da hızlı oluyor düşmesi çünkü google herkesin link grafiğini inceliyor. Bunu farketmesi uzun sürmüyor, illaki büyük güncellemeler şart değil.

İşin en ufak demeyeyim de ufak bir ihtimali de şu: Alınan backlink paketini tamponlayacak site yaparsa, backlink paketini de ufaktan editlerse evet güzelimtrak bir backlink grafiği olabilir. Ama bu güzelimtrak güven oyunu almak riskli çoğu sektörde. Bu bahsettiğimiz 120 100 liralık paketleri de tamponlamak çok basit iş değil. Denemedim ama zorlasa birileri İYİ SEO BİLGİSİYLE bu tamponu yapabilir.

Peki ben ne yapacagım ustam. İçerik ve site içi link inşaasında başarılı olduğum bir tekniği ilerletiyorum. Ama ne yaparsak yapalım backlink olmadan olmuyor.
Şimdi firma-rehber sitelerinden tanıtım mı yapayım yoksa en güzeli ve en güveniliri paravan blog mu açayım. Tabi blog derken sağlam siteleri kasteddiğimi anladınız siz.
Ne yapalım yani backlink için. Dışarıdan tedirgin aldığımız backlinkler yerine kendi ağımızı kurmak şuan en mantıklısı görünüyor.

wmaraci
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Peki ben ne yapacagım ustam. İçerik ve site içi link inşaasında başarılı olduğum bir tekniği ilerletiyorum. Ama ne yaparsak yapalım backlink olmadan olmuyor.
Şimdi firma-rehber sitelerinden tanıtım mı yapayım yoksa en güzeli ve en güveniliri paravan blog mu açayım. Tabi blog derken sağlam siteleri kasteddiğimi anladınız siz.
Ne yapalım yani backlink için. Dışarıdan tedirgin aldığımız backlinkler yerine kendi ağımızı kurmak şuan en mantıklısı görünüyor.

Benim tepkim paketlere, backlink dediğim gibi türü çok olan birşey. Backlink almak illaki gerekli az veya çok. Az etkili veya çok etkili, illaki bir şeyler lazım. Bunun için de çekingen tavır haliyle başarıyı getirmez.

Aynı cümleye dönüyorum, seo bilginizi bilmemekle birlikte seo bilginiz neyse üstüne her zaman katabilirsiniz. Siz her ne kadar ustam deseniz de benim yer imlerimde bütün sitesi okunacak 40 fln blog, firma blogu vs, 50 tane filan da tekil makale vardır ingilizce türkçe. Belki de yarısı, belki de yüzde 80i bildiğim bilgi olabilir fakat o kalan yüzde 20 için onları hızlı hızlı okumam geçmem lazım üzerinden. Gerisini siz düşünün :)

Demem o ki kaynak bol, temelden başlayıp üstüne kata kata ilerlemeye bakın bilgisel olarak eğer ki profesyonel destek almayacaksanız. Son olarak belirteyim sektörde 1 senedir varım çok şükür oturttum orta seviyeyi tahminimce :)

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Benim tepkim paketlere, backlink dediğim gibi türü çok olan birşey. Backlink almak illaki gerekli az veya çok. Az etkili veya çok etkili, illaki bir şeyler lazım. Bunun için de çekingen tavır haliyle başarıyı getirmez.

Aynı cümleye dönüyorum, seo bilginizi bilmemekle birlikte seo bilginiz neyse üstüne her zaman katabilirsiniz. Siz her ne kadar ustam deseniz de benim yer imlerimde bütün sitesi okunacak 40 fln blog, firma blogu vs, 50 tane filan da tekil makale vardır ingilizce türkçe. Belki de yarısı, belki de yüzde 80i bildiğim bilgi olabilir fakat o kalan yüzde 20 için onları hızlı hızlı okumam geçmem lazım üzerinden. Gerisini siz düşünün :)

Demem o ki kaynak bol, temelden başlayıp üstüne kata kata ilerlemeye bakın bilgisel olarak eğer ki profesyonel destek almayacaksanız. Son olarak belirteyim sektörde 1 senedir varım çok şükür oturttum orta seviyeyi tahminimce :)

Benim de yer imlerim baya dolu. :) Yazdıklarınızı çok iyi okudum ve anladım. Ve sizden backlink için size göre en uygun mutedil bir yol soruyorum. Tavsiye niteliğinde. Hani sizce dışarıdan paket almamak için uygun olan nedir. Bu soruma ufak bir cevap istiyorum. paravan,forum,tanıtım yazısı,dizinler ?

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Benim de yer imlerim baya dolu. :) Yazdıklarınızı çok iyi okudum ve anladım. Ve sizden backlink için size göre en uygun mutedil bir yol soruyorum. Tavsiye niteliğinde. Hani sizce dışarıdan paket almamak için uygun olan nedir. Bu soruma ufak bir cevap istiyorum. paravan,forum,tanıtım yazısı,dizinler ?

Dolu olması ne güzel, her gün 3 5 10 tane erittiniz mi tamamdır, daha alası mı var :D

İşte saydıklarınıza + olarak sözlük, video, imleme, yorumu da unutmayın derim. Bunları iyi kullanmak var, kötü kullanmak var bir de çok iyi kullanmak var. Her biri uzun uzun konular olduğu için ve forumda artık sıkıldığım için bunları anlatamam. Bilginiz mukabilinde iyi kullanmak aşamasına hızlıca geçersiniz tahminimce. Sektörünüze belki iyi yeter, yetmezse çok iyi ve sabır gerekmektedir deriz :)
kendoka

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al