wmaraci reklam
lidertakipci

Kimdir.com hakkında

6 Mesajlar 1.165 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

test9 test9 IT Project Manager Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT Project Manager
  • Konum Van
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 2 / 109
  • Ticaret 13, (%100)
Hâlen beta olan Kimdir.com hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilgilerinizi paylaşır mısınız? Ayrıca davet almak isteyenler de olacak muhakkak, başta ben olmak üzere.

Daha önce açılmış bir konu: http://wmaraci.com/forum/internet/kimdir-com-yeni-ozellikler-500-kisiye-davetiye-5923.html

wmaraci
reklam

AhmetK AhmetK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 2503
  • Beğeniler 64 / 327
  • Ticaret 23, (%100)
bilgi mi?
abot.me tarzı bir site. davetiye@kimdir.com'a davetiye istemek için mail attığımızda davetiye yerine bahane gönderen site, davetiyeleri kapış kapış giden bir site, vede madein turkey sanırım :) vede bu yılın şubat ayında açıldı. bilgilerim bunlar :)

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Örnek olarak.

about.me/furkanozden

furkanozden.kimdir.com

Are you alright?

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Kolayca "hakkınızda" sayfanızı oluşturabileceğiniz güzel bir site :) Gidip about.me'yi kullanacağıma kendi ülkemin girişimini kullanıyorum. Size de tavsiye ederim. davetiye@kimdir.com'a mail attığınızda davetiye sırasına alıyorlar sizi ve sıranız geldiğinde davetiyeniz geliyor. Şunu söyleyeyim yalnız, biraz bekleyebilirsiniz çünkü aşırı talep var :)

wmaraci
wmaraci

kulpsuzfincan kulpsuzfincan Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 4, (%100)
about.me arayüzüne sahip ama altyapısı ile ilgisi yok, sadece ikonlardan link vermekten ibaret. about.me sosyal ağlarla tam entegre çalışıyor, tek bir yerden bütün işlerinizi takip ettirmeye yarıyor kopmadan siteden.

Yapana da yazdım, hiç uğraşmıyorsun siteyle dedim, bu kadar zaman beta olmaz, insanları bıktırır bu süre ve soğutur siteden, üstelik vadettiği bir şey yok.

Ek Olarak:

Atakan adlı üyeden alıntı

Kolayca "hakkınızda" sayfanızı oluşturabileceğiniz güzel bir site :) Gidip about.me'yi kullanacağıma kendi ülkemin girişimini kullanıyorum. Size de tavsiye ederim. davetiye@kimdir.com'a mail attığınızda davetiye sırasına alıyorlar sizi ve sıranız geldiğinde davetiyeniz geliyor. Şunu söyleyeyim yalnız, biraz bekleyebilirsiniz çünkü aşırı talep var :)

Davetiye sırası yok kardeş, bu işleri bilmeyen insanlar değiliz, tek bir tıkla herkese atılabilir davetiye. Adam ilgilenmiyor ki siteyle

test9 test9 IT Project Manager Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT Project Manager
  • Konum Van
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 2 / 109
  • Ticaret 13, (%100)
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Üye olmak için illaki davetiye mi bekleyeceğiz? Bir de üye olanlar davetiye gönderebiliyorlar mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al